Detail info
Close

SECRET GARDEN

SECRET GARDEN

Dátum: 11. mája 2024
Miesto: Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, Bratislava
Adresa: Primaciálne nám.3, Bratislava

Vstupenky

Sobota
11
Máj 2024
19:00
SECRET GARDEN

Popis podujatia

Užite si atmosféru nezabudnuteľného večera v nádhernej Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca, kde sa stretnú hudobné tóny s romantikou ako v tajomnej záhrade. 

Tento večer v Zrkadlovej sieni je viac než len hudobné vystúpenie.

Je to cesta do nezvyčajného sveta, kde sa stretávajú hudobná virtuozita a romantická atmosféra, vytvárajúc tak dokonalý zážitok pre všetkých, ktorí sa rozhodnú byť súčasťou tohto magického večera.

Večer začne s Josephom Haydnom - Koncertom pre violončelo č. 2 v D dur, Hob. VIIb:2, ktorý okrem svojej elegancie a umeleckej hodnoty prináša aj hlboké emócie. Potom príde na rad jedna z najznámejších árií operného repertoáru - Mio Babbino Caro od Giacoma Pucciniho, nasledovaná krásnou a sentimentálnou skladbou Una Furtiva Lagrima od Gaetana Donizettiho. Ďalej sa ocitneme v tajomnej záhrade s piesňou od Rolfa Lovlanda z albumu Secret Garden.Tiež zaznejú skladby ako Amazing Grace, Camille Saint Saëns - The Swan , Kazablue od Michiru Oshimy  a nostalgické skladby Liebesleid & Liebesfreud od Fritza Kreislera. Tiež sa môžete tešiť na kompozíciu od Astora Piazzollu - Spring, ktorá nás vtiahne do sveta tanca a vášne. Tešíme sa na vás v tajomnej záhrade.

Umelci: Violončelista Boseong Cho

Klaviristka Angelina Kydora

Huslistka Lucia HarvanováTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top