ŠEST TANEČNÍCH HODIN V ŠESTI TÝDNECH

ŠEST TANEČNÍCH HODIN V ŠESTI TÝDNECH

Dátum: 9. apríla 2018 - 21. októbra 2019
Miesto: Ateliér Babylon, Bratislava, Dom umenia, Piešťany

Vstupenky

Pondelok
9
Apr 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
ŠEST TANEČNÍCH HODIN V ŠESTI TÝDNECH
Ateliér Babylon

Bratislava

Pondelok
21
Okt 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
ŠEST TANEČNÍCH HODIN V ŠESTI TÝDNECH
Dom umenia

Piešťany

Popis podujatia

 Divadlo Bolka Polívky - ŠEST TANEČNÍCH HODIN V ŠESTI TÝDNECH 

Hra, ktorá sa stala hitom na svetových javiskách, mala premiéru v Los Angeles v roku 2001. Česká premiéra sa odohrala v pražskom divadle Ungelt v roku 2006, obnovená bola v roku 2011 v Divadlo Bolka Polívky. Šesť týždňov tanca, šesť týždňov porozumenia a hľadania spoločnej reči. Madame Lily Harrison si najíma Michaela Minettiho, aby ju naučil swing, tango, valčík, foxtrot, cha-chu a moderný tanec. Obaja prechádzajú ťažkým životným obdobím a aj napriek tomu, že spolu zdanlivo nemajú nič spoločné nakoniec nájdu spoločnú reč a vzájomne si pomôžu. Strhujúci herecký duet o ľudskej opustenosti a nikdy neumierajúcej nádeji v lepšie zajtrajšky!

Hrajú: Chantal Poullain, Martin Kraus
Dĺžka predstavenia - 140 min. + přestávka

Zľavy: bez nároku na zľavy.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture ŠEST TANEČNÍCH HODIN V ŠESTI TÝDNECH
picture ŠEST TANEČNÍCH HODIN V ŠESTI TÝDNECH
picture ŠEST TANEČNÍCH HODIN V ŠESTI TÝDNECH
picture ŠEST TANEČNÍCH HODIN V ŠESTI TÝDNECH
picture ŠEST TANEČNÍCH HODIN V ŠESTI TÝDNECH

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - ŠEST TANEČNÍCH HODIN V ŠESTI TÝDNECH - 22.10.2019 o 19:00 hod.

Predstavenie ŠEST TANEČNÍCH HODIN V ŠESTI TÝDNECH, ktoré sa malo konať dňa 22.10.2019 o 19:00 hod. v Ateliér Babylon Bratislava, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top