Detail info
Close

SILVESTER V CLUBE HRON 2023

SILVESTER V CLUBE HRON 2023

Dátum: 31. decembra 2023
Miesto: Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
Adresa: Dudvážska 5, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
31
Dec 2023
19:00
SILVESTER V CLUBE HRON 2023

Popis podujatia

SILVESTER 2023/2024

Opäť sme pre vás pripravili silvestrovskú zábavu. Rozveselia vás – OTTO KOLLMAN a DIG BAND a DJ JURI. V cene vstupenky vás bude čakať welcomedrink, večera ( 19.00 – 20.00 hod tanier ), plus pochutiny. Samozrejmosťou je  polnočná kapustnica a šampaňské na polnočný prípitok.

Dátum: 31.12.2023

Čas: 19,00 hod !!!!!

Cena: 59€

Vyžadujeme dress code - SMART CASUAL

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event! 

CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture SILVESTER V CLUBE HRON 2023

Na mape

Top