SILVESTROVSKÁ MEGAPÁRTY

SILVESTROVSKÁ MEGAPÁRTY

Dátum: 31. decembra 2017 - 31. decembra 2018
Miesto: Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
31
Dec 2017
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
SILVESTROVSKÁ MEGAPÁRTY
Pondelok
31
Dec 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
SILVESTROVSKÁ MEGAPÁRTY

Popis podujatia

Ako každý SILVESTER, sme pre vás pripravili bohatý program na skvelú zábavu, ukončenie starého a privítanie nového roka.
Predstavia sa vám MAXIM TURBULEC, SALCO, kapela GINTONIC a DJ JURI.
Zábava začne o 19.00 hod a ukončenie predpokladáme skoro ráno. Tak si rezervujte najlepšie miesta už teraz! V cene vstupného vás čaká:
Welcomedrink, 0,2l vína/ osoba, malá fľaša HUBERT ako prípitok, 2x bufetové stoly s teplým aj studeným jedlom. Ako bonus vám poskytneme odvoz v rámci BA / 24.00 – 04.00 hod /.

Dátum : 31.12.2018
Čas : 19.00 hod
Cena: vstupné 49€ 
Vstup od 18 rokov.

----------------------------
VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event! 

CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top