SIXX PAXX Menstrip Show

SIXX PAXX Menstrip Show

Dátum: 6. apríla 2019
Miesto: Istropolis - Veľká sála, Bratislava

Vstupenky

Sobota
6
Apr 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
SIXX PAXX Menstrip Show

Popis podujatia

Európska špička v pánskom striptíze

Zažite show Sixx PAXX® live a staňte sa súčasťou senzačnej pánskej show. Nechajte sa poblázniť najhorúcejšími mužmi Európy.

Najhorúcejšia pánska šou v Európe! Senzačný koktejl plný zmyselných pohybov, akrobacie, hudby a samozrejme množstva Sixx PAXX. Viac ako 200 000 návštevníkov hovorí samo za seba. Nechajte sa pohltiť touto jedinečnou show a prežite nezabudnuteľnú noc so Sixx PAXX.

Sixx PAXX ROXX
Dámy, nalaďte si Svoje hlasivky, pretože keď najžiadanejší muži Európy zhodia svoje oblečenie, je isté, že nastane obrovský nátresk. Počas Sixx PAXX ROXX tour Vás čakajú dve a pol hodiny plné vypracovaných mužských tiel, úžasných akrobatických cvikov, sexi pohybov, živého spevu a samozrejme tiež jedno alebo dve (nahé) prekvapenia.

O čom v noci snívate? O spotených stavebných robotníkoch, drsných motorkároch v priliehavých kožených nohaviciach alebo o neohrozených pirátoch, ktorých uhrančivý pohľad Vám sám o sebe zrýchli dych? Potom je čas, aby ste svoje sny prežili počas žeravého pánskeho striptízu. Pripravte sa, že sa Vám podlomia kolená, keď si chlapy zo Sixx PAXX len pre Vás strhnú oblečenie, budú sa hojdať na tyči v závratných výškach alebo okolo nich budú doslova lietať iskry.

Zaistite si ešte dnes najlepšie vstupenky na turné a dostaňte sa chalanom na telo - koniec koncov, po tak žeravých telách nemusíte len vzdychať, je možné sa ich aj dotknúť!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture SIXX PAXX Menstrip Show
picture SIXX PAXX Menstrip Show
picture SIXX PAXX Menstrip Show
picture SIXX PAXX Menstrip Show
picture SIXX PAXX Menstrip Show

Na mape

Top