STING MY SONGS

STING MY SONGS

Dátum: 30. júna. 2019
Miesto: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
30
Jún 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané

Popis podujatia

Sting v rámci turné My Songs opäť navštívi Slovensko!

Cherrytree Management a agentúra Vivien potvrdili, že turné Sting: My Songs v lete obehne Európu. So špeciálnymi festivalovými a koncertnými vystúpeniami sa 30.6.2019 vráti aj do Bratislavy, kde vystúpi na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Sting: My Songs bude veselá, dynamická šou sústrediaca sa na najobľúbenejšie piesne, ktoré Sting napísal počas svojej plodnej kariéry, či už sólo alebo so skupinou Police a počas ktorej získal 16 Grammy ocenení. Fanúšikovia sa môžu tešiť na hity ako "Englishman In New York", "Fields of Gold", "Shape Of My Heart", "Every Breath You Take", "Roxanne", "Message in a Bottle" a mnoho ďalších v podaní Stinga za sprievodu elektrického, rockového ansámblu.

Držiteľ vstupenky imobilný a doprovod imobilného sa musí pred vstupom na podujatie preukázať platným preukazom ZŤP.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

INFORMÁCIE K PODUJATIU STING - 30. 6. 2019 (nedeľa)

INFORMÁCIE K PODUJATIU STING – 30. 6. 2019 (nedeľa)
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
 

 
ČASOVÝ PLÁN:
18.00 hod. otvorenie brán
19.30 hod. WILD FRONT
20.30 hod. STING 
22.00 hod. koniec
 
VSTUPY:
Do priestorov štadióna je vstup možný len s platnou vstupenkou. Vstup do sektorov A, B, C29 a Státie je cez výsuvné schody z námestia Odbojárov a do Skyboxov z bočnej strany štadióna – Trnavská cesta (pri tréningovej hale). Prístup pre zdravotne hendikepovaných je z námestia Odbojárov a vstup je označený symbolom. Pri vstupe sa musia preukázať preukazom ZŤP. 
 
PARKOVANIE:
Parkovacie miesta sa nachádzajú priamo v podzemnej garáži Zimného štadióna Onreja Nepelu. Odporúčame využiť mestskú hromadnú dopravu, taxi služby, prípadne neďaleké parkovisko AXA arény NTC a priľahlé uličky.
 
FOTO A VIDEO:
Počas predstavenia platí prísny zákaz fotografovania a filmovania.
 
BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA:
Pre návštevníkov platí prísny zákaz vnášania alkoholu, jedla, omamných látok, fliaš a iných sklenených predmetov, zbraní, kamier, fotoaparátov a predmetov ohrozujúcich bezpečnosť ostatných návštevníkov do priestorov Zimného štadiónu Ondreja Nepelu. 
 
ŠATŇA nie je k dispozícii.
 
PRVÁ POMOC sa bude nachádzať v hale na ploche pod sektorom A10. 

 
Ďakujeme za porozumenie a prajeme príjemný hudobný zážitok!


Top