STREET FEST 2019

STREET FEST 2019

Dátum: 7. septembra. 2019
Miesto: Futbalové ihrisko, Staškov Olešná

Vstupenky

Sobota
7
Sep 2019
17:00
STREET FEST 2019

Popis podujatia

Už čoskoro sa budete môcť zúčastniť ďalšieho ročníku STREET FEST, ktorý sa opäť uskutoční vo futbalovom areály FK Slávia Staškov. Tento krát sa o nezabudnuteľný zážitok postarajú interpreti ako Majk Spirit, Veronika S. či Boki. Tento ročník sme spojili s darovaním krvi a nesie podnázov DARUJ KRV - DARUJ ŽIVOT. Bližšie informácie nájdeš nižšie, takže sa neváhaj zapojiť, pridaj sa, podpor dobrú vec a získaj vstupenku úplne ZADARMO!!! Vidíme sa všetci na Staškove! V areály Vás čaká graffity performance, tattoo & barber worksop a mnoho iného.

Vystúpia:
BOKI
VERONIKA STRAPKOVÁ
MAJK SPIRIT
a ďalší...

DARUJ KRV - DARUJ ŽIVOT
Daruj krv od 1.7.2019 do 31.9.2019 v HTO-NsP Čadca, v dňoch, po, ut, št, pia, od 6:30 do 9:00, vyplň registračný formulár a získaj vstupenku na STREET FEST 2019 úplne zadarmo!

K tomu budeš zaradený do TOMBOLY o skvelé vecné ceny, ktoré sa budú žrebovať na záver podujatia. Jedná sa o darčekové poukážky, vyhliadkový let, darčekové balíčky a podobne.
CENY budú stále narastať, nakoľko partneri a sponzori neustále pribúdajú.   
 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture STREET FEST 2019

Na mape

Top