Detail info
Close

SUPER VEČER – P.A.T. & Tomáš Botló

SUPER VEČER – P.A.T. & Tomáš Botló

Dátum: 22. marca 2024
Miesto: Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
Adresa: Dudvážska 5, Bratislava

Vstupenky

Piatok
22
Mar 2024
21:00
SUPER VEČER – P.A.T. & Tomáš Botló

Popis podujatia

Dôležité upozornenie: čas 21.00 hod neznamená začiatok vystúpenia, ale začiatok akcie, kde je interpret uvedený, ako hosť večera!  

SUPER VEČER – P.A.T. & Tomáš Botló

Tento slovenský raper P.A.T. sa vynašiel a priniesol niečo, čo sa nikomu nepodarilo: rómsky rap.

I keď rap nevymyslel, ale určite ho spopularizoval. Spoločne s Tomáš Botló, ktorý, je talentovaný hudobník a spevák, vám urobia SUPER VEČER. Tak si zakúpte už teraz najlepšie miesta!

Dátum: 22.3.2024

Čas: 21.00 hod

Cena: 25€ sedenie

           20€ státie

 

Vstup od 18 rokov.

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event!
CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture SUPER VEČER – P.A.T. & Tomáš Botló

Na mape

google maps
Top