Detail info
Close

SZÉCSI PÁL - GERGELY RÓBERT KONCERT

SZÉCSI PÁL - GERGELY RÓBERT KONCERT

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

„Egy szál harangvirág…” című Szécsi Pál élő zenekaros emlékkoncerten a fájóan fiatalon eltávozott ikon olyan legendássá nemesült slágereit idézzük fel Önökkel közösen, mint a „Csak egy tánc volt” a „Violák”, az „Én édes Katinkám”, a „Karolina”, a „Gedeon bácsi”, a „Két összeillő ember” vagy a „Szeretni bolondulásig”. A Szécsi Pál művészi-szellemi hagyatékának ápolását kötelességének érző színművész-énekes közel másfél órás produkciója során számtalan személyes visszaemlékezés, dokumentum, filmbejátszás és egyéb érdekességek-kulisszatitkok is láthatók, hallhatók lesznek.

Belépő: 16 € , 18 €

Jegyek elővételben a helyi kultúrházban valamint a Ticketportal.sk jegyvásárlási oldal feluletén beszerezhetők.
Hurbanovo

„Egy szál harangvirág…” című Szécsi Pál emlékkoncerten a fájóan fiatalon eltávozott ikon olyan legendássá nemesült slágereit idézzük fel Önökkel közösen, mint a „Csak egy tánc volt” a „Violák”, az „Én édes Katinkám”, a „Karolina”, a „Gedeon bácsi”, a „Két összeillő ember” vagy a „Szeretni bolondulásig”. A Szécsi Pál művészi-szellemi hagyatékának ápolását kötelességének érző színművész-énekes közel másfél órás produkciója során számtalan személyes visszaemlékezés, dokumentum, filmbejátszás és egyéb érdekességek-kulisszatitkok is láthatók, hallhatók lesznek.

Belépő: 14 € - 12€ - 10 €

Jegyek elővételben a helyi kultúrházban valamint a Ticketportal.sk jegyvásárlási oldal feluletén beszerezhetők.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - SZÉCSI PÁL - GERGELY RÓBERT KONCERT - 6.3.2023 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že dnešné predstavenie SZÉCSI PÁL - GERGELY RÓBERT KONCERT, ktoré sa malo konať dňa 6.3.2023 o 18:00 hod. v Dome kultúry, Hurbanovo sa uskutoční o 19:00 hod..

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - SZÉCSI PÁL - GERGELY RÓBERT KONCERT - 25.2.2023 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že koncert SZÉCSI PÁL - GERGELY RÓBERT KONCERT, ktorý sa mal konať dňa 25.2.2023 o 18:00 hod. v  Dom kultúry, Hurbanovo, je ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v novom termíne: 6.3.2023 o 18:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 28.2.2023!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to  najneskôr do 28.2.2023 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 28.2.2023 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 28.2.2023 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať  prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 28.2.2023 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - SZÉCSI PÁL - GERGELY RÓBERT KONCERT - 23.1.2023 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že koncert SZÉCSI PÁL - GERGELY RÓBERT KONCERT, ktorý sa mal konať dňa 23.1.2023 o 18:00 hod. v Dom kultúry, Nové Zámky , je ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v novom termíne: 28.1.2023 o 18:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top