Šansónový večer Evy Pavlíkovej

Šansónový večer Evy Pavlíkovej

Dátum: 26. mája 2020
Miesto: V - klub, Bratislava

Známe šansóny od domácich a svetových autorov v podaní slovenskej herečky a spevačky Evy Pavlíkovej

Vstupenky

Utorok
26
Máj 2020
19:00
Šansónový večer Evy Pavlíkovej
V - klub

Bratislava

Popis podujatia

Slovenská herečka a speváčka Eva Pavlíková sa nám na šansónovom koncerte v legendárnom „V-klube“ predstaví v sprievode svojej kapely na ktorom zaznejú známe šansóny od domácich a svetových autorov a takisto muzikálové melódie.
Umeniu spievaného šansónu s jeho dôrazom na obsahovú zložku si Eva Pavlíková berie za svoje a napĺňa tak odkaz režiséra Jožka Bednárika udržiavať tento hudobný žáner živý a šíriť ho ďalej medzi ľudí.
Texty do slovenskej podoby prebásnili poprední slovenskí textári, čo vnáša do ich významu ďalší, nový obsahovo-výrazový prvok.
Hudobno-dramatické umenie tohto žánru Eva Pavlíková umelecky obohacuje o hereckú výpoveď a skúsenosť ženy, umelca, s neopakovateľným autentickým prevedením. Piesne ako Čerešne, Žiť za to stálo, List mame, Oči čierne, Dve kamarátky a iné si tak nájdu svojho poslucháča a naplnia naše srdcia nehou, pokorou a láskou.

Obsadenie:

Eva Pavlíková - spev
Ľubomír Dolný - klavír
Viliam Majer - akordeón
Tamás Belicza - kontrabas
Jakub Valiček - bicie

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top