Sendreiovci & Kokavakere Lavutára

Sendreiovci & Kokavakere Lavutára

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Sendreiovci a Kokavakere Lavutára sú vynikajúci hudobníci, ktorí patria medzi najznámejšie slovenské kapely hrajúce cigánsku muziku. Ich koncerty pripomínajú bazén v lete - sú plné tlačiacich sa ľudí, ktorí sa chcú osviežiť chytľavými melódiami. Sendreiovci, ktorí v minulosti spolupracovali aj s kapelou Para, majú za sebou mnohé vystúpenia po celom Slovensku a dostali sa aj za hranice. Vystúpili na koncertoch v Moskve, Londýne, Berlíne, New Yorku, Bologni, Prahe, Budapešti, Krakowe a Lubljane. Ich prirodzený talent si všimol aj hudobný skladateľ Hans Zimmer a nahral s nimi hudbu k hollywoodskemu filmu Sherlock Holmes: Hra tieňov. Sendreiovci a ich skupina uchovávajú autentický cigánsky folklór a túto tradíciu prenášajú z generácie na generáciu.

Koncert je súčasťou festivalu Hudobné leto Trenčianske Teplice. Viac informácií o programe nájdete na www.hudobneleto.sk.

Voľné sedenie: 15 €
VIP Box A s miestenkou a občerstvením 20 € / osoba
VIP Box B s občerstvením 80 € / 4 osoby

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Galéria

picture Sendreiovci & Kokavakere Lavutára

Na mape

Top