Shirley Valentine

Shirley Valentine

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

- one-woman show Zuzany Kronerovej v svetoznámej divadelnej hre W. Russela (hudba: M.Ničík, texty J.Nvota)
„Rada si tresnem pohár vína, ked varím, stena, počuješ?” začína skvelé predstavenie o osamelej starnúcej žene Shirley Valentine herečka Zuzana Kronerova. A potom predvádza neuveritelnú zmes gagov, emócii a postáv tak vynikajúco, že aj banálne, životom otrepané vety mení na perly. Shirley Zuzana predvádza koncert vyzretého herectva.
Komédia o žene, ktorá žije obyčajným stereotypným životom a zrazu sa jedného dňa odhodlá k bláznivému úteku do krajiny za stenou!
Shirley v podaní Zuzany Kronerovej je súčasne smiešna i dojemná, šťastná i nešťastná, krásna i ošklivá. Počas predstavenia vystrieda snáď všetky svoje duševné stavy a pochody. Keď komunikuje s inými postavami máte pocit ako by boli prítomné na scéne. Divák sa ani na moment nenudí a z očí sa mu môžu i nezadržateľne hrnúť slzy smiechu i dojatia.
Kronerová však nikdy neskĺzne do podliezavého lacného humoru ani lacnému sentimentu – na to je príliš dobrá herečka!
Ako bonbónik sú v predstavení začlenené štyri pesničky (šansóny) spievané Z. Kronerovou naživo.
Preklad: Alexandra Ruppeldtová. Úprava: Ivan Balaďa, Zuzana Kronerová, Zuzana Bakošová-Hlavenková. Dramaturgia: Zuzana Bakošová-Hlavenková. Scéna: Jaroslav Malina. Kostýmy: Mona Hafsahl. Hudba: Michal Ničík. Texty piesní: Jakub Nvota. Réžia: Ivan Balaďa.
Hrá: Zuzana Kronerová
Online predpredaj: lodteatro.inviton.sk
Loď – Divadlo v podpalubí: info tel.a rezerv.: 0903 449 650 , divadlovpodpalubi@gmail.com

 

Zmena programu vyhradená. Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top