Silnice – La Strada

Silnice – La Strada

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

V mesiaci december 2022 pokračujeme ďalšou výbornou komédiou podľa námetu slávneho oscarového filmu Federica Felliniho – La Strada.

Cirkusácka romanca o tom, že aj malý kamienok má na tomto svete zmysel.

Slávny oscarový film Federica Felliniho La Strada poslúžil ako námet divadelnej hry, ktorá odovzdáva jednoduché a múdre posolstvo: Každý kameň na svete má zmysel. Rovnako ako každý človek, aj ten najúbohejší. Taktiež súžitie dvojice potulných komediantov, priepastne odlišných, má tajomný dôvod. Cituplná nôta je v pravú chvíľu prehlušovaná veselým rámusom ich vystúpení.

Strhujúca atmosféra starého cirkusu dokazuje známu pravdu: K tomu, aby umelec divákov pobavil, nepotrebuje technické zázraky, ale skôr pohotovosť, vtip a odvahu.

V hlavných postavách sa predstaví Barbora Hrzánová, Radek Holub, Zbigniew Kalina, Klára Cibulková a Radek Zima.

Dĺžka predstavenia: 120 minút vrátane prestávky

Neprehliadnite: Ani spolu, ani bez sebe

Bez zliavTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Silnice – La Strada
picture Silnice – La Strada
picture Silnice – La Strada
picture Silnice – La Strada
picture Silnice – La Strada
picture Silnice – La Strada
picture Silnice – La Strada

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Silnice – La Strada - 08.12.2022 a 09.12.2022 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Silnice – La Strada, ktoré sa malo konať dňa 08.12.2022 a 09.12.2022 o 19:00 hod. v Stredisko kultúry Vajnorská 21, Bratislava , je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top