Detail info
Close

Sima Magušinová s kapelou – Všetko je mi darom

77.HUDOBNÉ LETO TRENČIANSKE TEPLICE
Sima Magušinová s kapelou – Všetko je mi darom

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Nenahraditeľná, Čaro obyčajných vecí či Len Ma Ľúb. Aj to sú piesne, ktoré patria do repertoáru obľúbenej speváčky Simy Magušinovej a ktorých videoklipy majú milióny pozretí. Sima do svojej tvorby dáva celé srdce a svojím bezprostredným ľudským prejavom a skvelými textami prináša skutočne výnimočný hudobný zážitok. Vychutnajte si hudbu z pera charizmatickej a vždy usmiatej Simy Magušinovej, rod. Martausovej, ktorá spievanie a tvorenie vníma nielen ako záľubu, ale aj ako poslanie a dar od Boha.
Speváčka a pesničkárka, Sima Magušinová sa narodila v Považskej Bystrici a s produkciou začala po víťazstve v Gospel talente. V súčasnosti má na konte už 6 hudobných albumov a okrem koncertovania s vlastnou kapelou, sa venuje písaniu textov aj pre iných umelcov a projekty.

voľné sedenie: 23€
VIP box A s miestenkou a občerstvením: 28€
VIP box B s miestenkou a občerstvením: 112€ / 4 osoby

Predstavenie je súčasťou festivalu 77. Hudobné leto Trenčianske Teplice. Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top