Sit Down s Veronikou

Sit Down s Veronikou

Dátum: 24. decembra 2020 - 21. júla 2021
Miesto: U Vás doma
Adresa: Online, Online

Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej so zaujímavými a úspešnými hosťami o ich jedinečných, inšpiratívnych či netradičných príbehoch.

Vstupenky

24.-31.
Dec
2020

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Sit Down s Veronikou
Vianočný archív v dňoch 24.12. – 31.12.2020
U Vás doma

Online

Piatok
23
Apr 2021
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Sit Down s Veronikou
U Vás doma

Online

Streda
21
Júl 2021
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Sit Down s Veronikou
U Vás doma

Online

Popis podujatia

Sit Down s Veronikou vstúpil do svojej štvrtej sezóny za nezvyčajných okolností. Zmenili sme domovskú scénu a presťahovali sa do väčších priestorov Ateliéru Babylon. Za uplynulé tri roky sme privítali obrovské množstvo skvelých hostí nielen v Bratislave, ale po celom Slovensku, kde sme sa snažili predstavovať inšpiratívne ženy z mesta, v ktorom sme účinkovali. Veronika si vždy vážila každého jedného hosťa, ale aj ona mala svoj sen o hostke, ktorú veľmi chcela privítať, hoci sa to zdalo ako nereálna predstava. Ale keď si cieľavedomo a pracovito idete za svojím, máločo je nereálne. Preto by sme Vám radi prezradili, že tou vysnívanou hostkou bola prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová, ktorá k našej nesmiernej radosti pozvanie od Veroniky prijala. Je nám veľkou cťou.

Hudobným hosťom bude Dávid Bílek a samozrejmosťoj je aj tlmočenie do slovenského posunkového jazyka.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Sit down s Veronikou - 10.12.2020 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Sit down s Veronikou, ktoré sa malo konať dňa 10.12.2020 o 20:00 hod. online u Vás doma, je zo zdravotných dôvodov ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, ktorý upresníme v najbližšej dobe.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top