Detail info
Close

Sit down s Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou

Sit down s Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Už túto jeseň sa v Kursalone môžete tešiť na talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej so zaujímavými a inšpiratívnymi hosťami o ich výnimočných životných príbehoch. Večer, ktorý vám vyčarí nie len úsmev na tvári, ale motivuje a predstaví vám silné príbehy hostí.

| HOSTIA |
V talk show sa predstaví známa slovenská novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová, ktorá sa venuje spoločenským a politickým témam. Zuzana pôsobí viac ako 5 rokov v denníku SME, je známa silným zmyslom pre spravodlivosť a nebojí sa veci pomenovať presne tak, ako sú. Známa je aj vďaka diskusnej relácií Rozhovory ZKH.
Veronika privíta aj jedného z najznámejších moderátorov na Slovensku. Matej „Sajfa“ Cifra sa moderovaniu venuje od roku 2000, známy je z vysielania Fun rádia a svojím humorom zabáva desať tisíce divákov na YouTube.
Podujatie je tlmočené do slovenského posunkového jazyka.

voľné sedenie: 22€ / ZŤP lístok 20€ (Pri vstupe je potrebné predložiť preukaz ZŤP)
VIP box A s miestenkou a občerstvením: 25€

VIP box B s miestenkou a občerstvením: 100€ / 4 osoby

Podujatie je súčasťou Divadelnej jesene Trenčianske Teplice. Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top