Detail info
Close

Slávka Tkáčová a sláčikové kvarteto

Slávka Tkáčová a sláčikové kvarteto

Dátum: 15. decembra 2024
Miesto: Kino Žriedlo, Bardejovské Kúpele
Adresa: Bardejovské Kúpele 2052, Bardejovské Kúpele

Vstupenky

Nedeľa
15
Dec 2024
17:00
Slávka Tkáčová a sláčikové kvarteto
Kino Žriedlo

Bardejovské Kúpele

Popis podujatia

Zažite nezabudnuteľný vianočný večer so speváčkou a hudobníčkou Slávkou Tkáčovou, ktorá vás spolu s kapelou a sláčikovým kvartetom The Ladies Ensemble očarí jedinečným hudobným prevedením. Tento výnimočný koncert prinesie autorské skladby mladej speváčky v špeciálnej sláčikovej úprave, ktoré navodia tú pravú sviatočnú atmosféru. 


Slávka Tkáčová je talentovaná speváčka, skladateľka a textárka, ktorú poznáte z rádií s hitmi ako „Na na ná“, „V nás“ či „Stále viac“. Jej skladba „Zamilovaná“ získala prestížne ocenenie na 38. ročníku Košického zlatého pokladu. Medzi jej úspešné spolupráce patrí aj tvorba s Igorom Timkom z kapely No Name, vrátane singlov „Lásky“ a „Mapy”, s ktorým Slávka aktuálne pracuje aj na novom albume. 


The Ladies Ensemble je nový slovenský dámsky komorný orchester, ktorý vznikol v roku 2014 spojením mladých profesionálnych hudobníčok. Členky orchestra sú profesionálne hráčky bratislavských symfonických a komorných orchestrov ako Slovenská filharmónia, orchester Slovenského rozhlasu, orchester opery SND, Slovenský komorný orchester B. Warchala a iné. 


Viac o Slávke Tkáčovej sa dozviete na oficiálnych stránkach www.slavkatkacova.sk či na sociálnych sieťach pod názvom Slávka Tkáčová.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top