Slovenská filharmónia, cyklus SKO

Slovenská filharmónia, cyklus SKO

Dátum: 17. decembra 2019 - 9. februára 2020
Miesto: Koncertná sieň SF Bratislava, Malá sála Slovenská filharmónia Bratislava

Vstupenky

Utorok
17
Dec 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Slovenská filharmónia, cyklus SKO
Koncertná sieň SF

Bratislava

Nedeľa
26
Jan 2020
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Slovenská filharmónia, cyklus SKO
Koncertná sieň SF

Bratislava

Nedeľa
9
Feb 2020
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Slovenská filharmónia, cyklus SKO

Popis podujatia

Dátum: Nedeľa 15.3.2020 16.00 h

Miesto: Malá sála SF, cyklus SKO

Cena vstupenky: 10 €

Villa-Lobos Barber Gershwin Bernstein Piazzolla

Slovenský komorný orchester
Ewald Danel umelecký vedúci, husle

Heitor Villa-Lobos      Bachianas Brasileiras (výber)
Samuel Barber      Adagio pre sláčiky, op. 11
George Gershwin      Uspávanka pre sláčikový orchester
Leonard Bernstein       Valčík z Divertimenta pre orchester
Ástor Piazzolla       Štvoro ročných období v Buenos Aires (upr. Leonid Desiatnikov)


40% zľava zo vstupenky platí pre dôchodcov, študentov a ŤZP po predložení príslušného preukazu

Pre imobilných návštevníkov na vozíčku sú vyhradené miesta na prízemí A Koncertnej siene SF vľavo vedľa miesta 1 radov XIX, XXI.


Dátum: Nedeľa 26.4.2020 16.00 h

Miesto: Koncertná sieň SF, Bratislava

Cena vstupenky: 15 €

Corelli, Vivaldi, Bach

Slovenský komorný orchester
Ewald Danel umelecký vedúci
Boris Kuschnir husle
Dalibor Karvay husle
Ondrej Jánoška husle
Karol Daniš husle

Arcangelo Corelli Concerto grosso D dur, op. 6 č. 4

Antonio Vivaldi Koncert pre dvoje huslí a sláčikový orchester a mol, RV 522

Johann Sebastian Bach Koncert pre dvoje huslí a sláčikový orchester d mol, BWV 1043

Antonio Vivaldi Koncert pre štvoro huslí a sláčikový orchester h mol, RV 580

Talianski majstri 17. storočia celkom spontánne rozhodovali o budúcnosti hudby. Bez väčších ambícií inšpirovali nasledujúce generácie k veľkým skutkom a riešeniam. Concerti grossi Arcangela Corelliho patria medzi najhodnotnejšie kompozície svojho druhu a inšpiráciu z nich čerpali nielen autorovi súčasníci, ale i skladatelia 20. storočia, ako napr. Alfred Schnittke. Azda najslávnejším husľovým opusom Antonia Vivaldiho je cyklus koncertov Štvoro ročných období, no diela pre dvoje či štvoro huslí ponúkajú zaujímavé interakcie sólových partov. Husľový dvojkoncert Johanna Sebastiana Bacha patrí medzi najobľúbenejšie autorove diela pre tento nástroj. „Profesor a jeho žiaci.“ Aj takto by sme mohli nazvať koncert, na ktorom sa predstaví huslista Boris Kuschnir spolu so svojimi troma žiakmi. Počas svojej bohatej kariéry spolupracoval s najväčšími hviezdami ako David Oistrach, či Boris Berezovsky. Dalibor Karvay je etablovaným huslistom doma aj v zahraničí. Ondrej Jánoška je členom mimoriadne úspešného súboru Janoska Ensemble. Karol Daniš absolvoval už v mladom veku koncertné turné po USA (2009).

40% zľava zo vstupenky platí pre dôchodcov, študentov a ŤZP po predložení príslušného preukazu

Pre imobilných návštevníkov na vozíčku sú vyhradené miesta na prízemí A Koncertnej siene SF vľavo vedľa miesta 1 radov XIX, XXI.

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Slovenská filharmónia, cyklus SKO
picture Slovenská filharmónia, cyklus SKO
picture Slovenská filharmónia, cyklus SKO
picture Slovenská filharmónia, cyklus SKO
picture Slovenská filharmónia, cyklus SKO

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - SLOVENSKÁ FILHARMÓNIA, CYKLUS SKO - 12.3.2017 o 18:00 hod.

Koncert SLOVENSKÁ FILHARMÓNIA, CYKLUS SKO, ktorý sa mal konať dňa 12.3.2017 o 18:00 hod. v Malá sála Slovenská filharmónia, je ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v novom termíne: 12.3.2017 o 16:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 15.3.2017!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. priamo na centrálu Ticketportalu, Radlinského 27 v Bratislave.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenku prostredníctvom internetu musí originál vstupenku vrátiť jedným z nasledovných spôsobov:
► mailom, na reklamacie@ticketportal.sk, spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí, detailom transakcie a v prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať e-mailom aj lístky v prílohe (najlepšie vo formáte PDF) spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. Detailom transakcie sa myslí potvrdenie z prehľadu obratov na Vašom účte. Ak boli vytlačené originál vstupenky, tak zaslať poštou na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahu. Poznámka: V prípade zaslania žiadosti o vrátenie peňazí formou e-mailu na reklamacie@ticketportal.sk, nie je potrebné vstupenky vo forme HomeTicket doposielať poštou ak ste ich poslali v prílohe e-mailu ako PDF súbor alebo ako ich sken,
► poštou, zaslať vstupenky spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí a detailom transakcie, na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. Detailom transakcie sa myslí potvrdenie z prehľadu obratov na Vašom účte. V prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať aj lístky spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahu
taktiež najneskôr do 15.3.2017!

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Slovenská filharmónia, cyklus SKO - 15.3.2020 o 16:00 hod.

Predstavenie Slovenská filharmónia, cyklus SKO, ktoré sa malo konať dňa 15.3.2020 o 16:00 hod. v Malá sála Slovenská filharmónia, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 31.5.2020 o 16:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 19.3.2020!
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to buď osobne na adrese Karadžičova 14, Bratislava, alebo poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P. O. Box 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 19.3.2020 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 19.3.2020 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top