Detail info
Close

Šmolkovia – Magický svet - VIP VSTUPENKA

Šmolkovia – Magický svet - VIP VSTUPENKA

Miesto: Sport Mall, Hodonínska 27, Bratislava
Adresa: Hodonínska 27, Bratislava

Vstupenky

ŽIADNE VOĽNÉ VSTUPENKY

V sieti Ticketportal vypredané ( možnosť uvolnenia nevyzdvihnutých rezervácií )
Šmolkovia – Magický svet - VIP VSTUPENKA
VIP Golden Ticket - je platný 60 dní od dátumu zakúpenia

Popis podujatia

Šmolkovia prichádzajú do Bratislavy a zabývajú sa na úplne novom mieste!

 

  • Miesto: SPORT MALL Bratislava, Hodonínska 27
  • Otváracie hodiny: pondelok-piatok 10:00-19:00  / sobota-nedeľa 09:00-19:00

Posledný časový slot je 17:00. Časová lehota na dostavenie sa je hodinu. Vo vnútri sa môžete zdržať ako dlho chcete.
Posledný vstup do priestorov Dobrodružného parku ŠMOLKOVIA-Magický svet je 18:00. Pokladňa na mieste sa zatvára o 18:00. 

  • Deti do 80cm majú vstup zadarmo!
  • Pri vstupenke ZŤP-S je vstup pre sprievod zadarmo!
  • Držitelia VIP vstupenky majú prednostný vstup do parku, majú prednostný vstup na vybrané atrakcie v zábavnej zóne. Prednostný vstup neplatí do kaviarne a v suvenírovom obchode.
  • V prípade školskej skupiny kontaktujte organizátora - info@smolkoviabratislava.sk

VSTUPENKY NA JEDNOTLIVÉ DNI - zakúpite TU!

V Bratislave už čoskoro vyrastie originálna šmolkovská dedina. Očarujúci dobrodružný park ŠMOLKOVIA - Magický svet je veľký zábavno-vzdelávací park pre malých aj veľkých fanúšikov Šmolkov.

Na úplne novom mieste, v nákupnom centre Sport Mall Bratislava Lamač na všetkých čaká 4000 m² zábavy, dobrodružstva, ale aj vzdelania! 

Dobrodružný park Šmolkovia - Magický svet prinesie do Bratislavy čarovný svet Šmolkov v takmer nadživotnej veľkosti. Šmolkovia pozývajú deti aj dospelých priamo do svojich hubových domčekov, ktoré sú tak veľké, že sa tam zmestí dieťa, ale aj dospelý človek. Šmolkovský kúzelný les ponúka veľké množstvo objavov a interaktívnych dobrodružstiev. Deti budú môcť spoznať, ktorému zo Šmolkov sa najviac podobajú, naučia sa hovoriť šmolkovskou rečou či uvaria kúzelný lekvár. Predovšetkým sa však všetci spoločne a hravou formou dozvedia o tom, ako chrániť nielen Šmolkov, ale aj ten náš  “ľudský les“. Spolu s malými Šmolkami tak všetci prežijú napínavé dobrodružstvo na záchranu prírody, kde spoločne uniknú nahnevanému kocúrovi Azraelovi a zvíťazia nad zákerným čarodejníkom Gargamelom a jeho strašným strojom. Roztomilé modré postavičky okúzľujú svojich detských i dospelých fanúšikov už 65 rokov a v Bratislave sa zdržia niekoľko mesiacov. 

Toto veľké ŠMOLKOVSKÉ dobrodružstvo je zakončené romantickým letom na bocianovi, ktorý deti vo VR realite prenesie do animovaného sveta Šmolkov. Tým však dobrodružstvo zďaleka nekončí. Ďalšia zábava čaká o poschodie nižšie, kde si budete môcť oddýchnuť vo veľkej herni s VR realitou a množstvom interaktívnych atrakcií.

Príďte a neoľutujete, na svoje si príde každý!

Dobrodružný park Šmolkovia - Magický svet otvorí svoje brány vo februári 2024 v nákupom centre Sport Mall Bratislava Lamač, na Hodonínskej ulici.

Otvorené bude každý deň.

Vstupenky si môžete zakúpiť aj vopred cez predpredaj Ticketportal.

Viac informácií na www.smolkoviabratislava.sk

Šmolkovia prichádzajú do Bratislavy

a zabývajú sa na úplne novom mieste!

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top