Summer tribute night

Summer tribute night

Dátum: 26. júna 2020
Miesto: Amfiteáter Sereď

Vstupenky

Piatok
26
Jún 2020
20:00
Summer tribute night

Popis podujatia

Gary Moore Tribute band feat Jack Moore, Gary’s son Jack Moore - syn slávneho Gary Moora po prvýkrát prichádza na Slovensko. Koncert je venovaný Garymu Moorovi jednému z najvšestrannejších gitaristov všetkých čias, s ktorým jeho syn Jack Moore spoločne vystupoval mnoho rokov na koncertoch a festivaloch po celom svete.

KISS forever band Od roku 2012 je kapela držiteľom oficiálneho titulu „No 1 European Kiss tribute band“ ako jediná tribute skupina KISS z Európy sa dostala do finále štyroch kapiel v Las Vegas / USA, ktorú organizoval „KISS Monster Mini Golf“. Viac ako 200 kapiel po celom svete sa chcelo dostať do finále, ale iba 4 dostali šancu odletieť do Las Vegas, takže KISS Forever Band bola medzi 2 americkými a 1 austrálskou tribute KISS. Kapela v rámci svojho aktuálneho turné po Kanade, Japonsku a Európe zavíta aj na Slovensko.

Vstup do amfiteátra o 18.00 hod.
Vstupné: predpredaj 9,90 Eur, na mieste 12 Eur.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top