Detail info
Close

Sven Väth @ IDEM NA TECHNO

Sven Väth @ IDEM NA TECHNO

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Značka Idem Na Techno prináša nezabudniteľný zážitok, ktorý bude oslavou elektronickej hudby na Slovensku. V rámci svetového turné The Year Of The Dragon World Tour 2024 pricestuje do Bratislavy človek, ktorý je považovaný za jedného z otcov svetovej techno a rave scény.

 

Sven Väth
Legenda, ktorá ovplyvnila vznik a smerovanie elektronickej hudby. Sven Väth je vizionár, provokatér, inovátor a veľmi pravdepodobne s kariérou nikdy neskončí. Začalo to v roku 1981 vo Frankfurte. Rýchlo sa stal predstaviteľom technologickej revolúcie v Nemecku, ktorá sa rozšírila do celého sveta. Vinylové platne vtedy, vinylové platne teraz. Party, ktoré ovplyvňovali a menili scénu. Party, ktoré posilnili víziu a nakoniec dali vzniknúť vydavateľstvu Cocoon.

V roku 1999 sa uvoľnila mimoriadna rezidencia v jednom z najlepších klubov na svete. Cocoon Ibiza, Amnesia v pondelky večer, ktoré nastavili nové štandardy na scéne a nikdy neustupovali od toho, čo je najdôležitejšie. Hudba.

Fenomén, ktorý teraz pritahuje viac ako 80 000 návštevníkov počas 4-mesačnej sezóny so Sven Väth na jednom mieste.
Spolu s Cocoon Ibiza Sven založil eventovú agentúru (Cocoon Event - šíriacu jeho víziu po 5 kontinentoch a teraz viac ako 30 krajinách) a vydavateľstvo Cocoon Recordings.

Aby ste to všetko dokázali pochopiť potrebujete vidieť Svena za gramofónmi, Na jeho vystúpení ste súčasťou predstavenia, pričom nikto presne nevie, čo sa stane. Vždy to bolo tak. Môže to byť až 120 vystúpení ročne, niektoré veľké, niektoré malé, ale vždy sa budete cítiť pozvaní a vždy uvidíte srdce človeka. To srdce patrí davu. Každý je VIP. Sven Väth je rock and roll.

IDEM NA TECHNO presents
SVEN VÄTH - The Year Of The Dragon World Tour 2024

29.6.2024
Edison Park Bratislava

Line Up:

SVEN VÄTH
Ladida / Drahosh / Elsy / The Deep Djs

Early bird tickets: 15.4.2024 

VIP vstupenka - Welcome drink, vlastný vip sektor, vlastný bar, vlastné WC, príchod v ľubovoľnom čase.

Event link:  https://www.facebook.com/events/3276654499308380


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Sven Väth @ IDEM NA TECHNO - 29.6.2024 o 21:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Sven Väth @ IDEM NA TECHNO, ktoré sa malo konať dňa 29.6.2024 o 21:00 hod. v Edison Parku, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, o ktorom Vás budeme informovať, v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Oznam organizátora:
S ľútosťou vám oznamujeme, že z dôvodu nepredvídateľných okolností sme nútení zmeniť termín show. Momentálne intenzívne komunikujeme s manažmentom Sven Väth a čoskoro vám prinesieme nový dátum konania. Predbežne sa jedná o jesenný termín, ktorý, dúfame, poteší väčšinu z vás.

Zakúpené vstupenky ostávajú platné aj na nový termín. Zároveň, ak by ste mali záujem o vrátenie vstupeniek, túto možnosť vám umožníme a informácie o postupe budeme komunikovať priamo prostredníctvom Ticketportal v najbližších dňoch.

Veríme, že zostanete verní našim podujatiam. Uisťujeme vás, že robíme všetko pre to, aby sme tento pre nás veľmi dôležitý event zrealizovali tak, aby sme si ho všetci spoločne užili na 110%. Ďakujem za pochopenie.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top