TORMENTOR, CULT OF FIRE

TORMENTOR, CULT OF FIRE

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

S ohromnú radosťou oznamujeme dátum európskeho turné dvoch kultov - slovenských Vedic blackmetalistov CULT OF FIRE a maďarského black / thrash kultu Tormentor!
Pretože tomu udalosti vo svete nepriali, namiesto Slovákov Malokarpatan sa v line-upe nakoniec objavuje kapela, ktorá vznikla v roku 1985 a bola tak v 80. rokoch jednou z prvých blackmetalových kapiel. Tormentor s hlasom Attilu Csihara (MAYHEM) mali vplyv aj na zásadné kapely ako Mayhem, Dissection, Immortal, Darkthrone alebo Emperor a v spoločnosti s CULT OF FIRE, ktorí po exkluzívnych vystúpeniach vo viac ako 30 krajinách zvolili formát komplexného turné a nie jednorazových koncertov majú prichystaný pódiový vizuál špeciálne pre toto turné.
Dostanete možnosť sa dostať do víru toho, ako vznikal a znel skutočný black metal a takisto spoznať, kam až sa za tých mnoho rokov dostal - CULT OF FIRE a Tormentor!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture TORMENTOR, CULT OF FIRE
Top