TRIBUTE TO FREEDOM - koncert na hrade Devín

TRIBUTE TO FREEDOM - koncert na hrade Devín

Dátum: 17. augusta. 2018
Miesto: Hrad Devín, Bratislava

Vstupenky

Piatok
17
Aug 2018
18:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
TRIBUTE TO FREEDOM - koncert na hrade Devín

Popis podujatia

Dátum/Date: 17.08.2018 od 18.30 h
Miesto konania/Place of event: Hrad Devín, Bratislava 

TRIBUTE TO FREEDOM - koncert na hrade Devín
jubilejný 10. ročník 

Program:
RICHARD MÜLLER
LENKA FILIPOVÁ
BILLY BARMAN a dievčatá zo SĽUKu


Podujatie TRIBUTE TO FREEDOM -Pocta slobode na hrade Devín, je už od roku 2009 neoddeliteľnou súčasťou kultúrneho a spoločenského diania v Bratislave, s presahom na celé Slovensko. Už samotné miesto koncertu - Hrad Devín je jedným z najimpozantnejších historických miest strednej Európy. Táto mohutná dominanta je nielen symbolom základov slovenskej histórie, ale svojím významom siaha až do celoeurópskych súvislostí. Už v dávnoveku tu sídlili Kelti, po nich prišli Rimania a od 8. storočia to je jeden z najvýznamnejších slovanských hradov. 
Po skončení 2. svetovej vojny priamo pod ním prebiehala železná opona...
Devín je v tejto oblasti symbolom pre celú krajinu a postupne sa stáva pamätným miestom pre všetkých demokraticky zmýšľajúcich občanov Slovenska.

Umeleckými účinkujúcimi na tohtoročnom jubilejnom 10. ročníku festivalového koncertu budú legendy českej a slovenskej hudobnej scény – umelec a jeden z najväčších hviezd populárnej hudby RICHARD MULLER so svojou 10 člennou skupinou,slávna česko – slovenská speváčka a gitaristka LENKA FILIPOVÁ so svojimi hosťami a skupina BILLY BARMAN s dievčatami zo SĽUKu svojou tvorbou určite potešia návštevníkov a prinesú umelecký zážitok. 

Vstupné/Entry: 9,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Na mape

Top