Tak troška TROŠKA a troška aj Rozálie

Tak troška TROŠKA a troška aj Rozálie

Dátum: 13. októbra 2023
Miesto: DK Ružinov - Veľká sála, Bratislava
Adresa: Ružinovská 28, Bratislava

Vstupenky

Piatok
13
Okt 2023
19:00
Tak troška TROŠKA a troška aj Rozálie

Popis podujatia

ZDENĚK TROŠKA
DK RUŽINOV
piatok trinásteho októbra o 19.00

VESELĚ ROZPRÁVANIE O FILME, ŽIVOTE A VŠETKOM ČO S TÝM SÚVISÍ AJ NESÚVISÍ.

ZDENĚK TROŠKA sa narodil v Strakoniciach 18.5.1953. Tento kraj s obľubou ukazuje vo väčšine svojich filmov.  . Réžiu študoval na pražskej FAMU a tiež vo francúzskom Lycée Carnot v Dijone.

Na začiatku 80. rokov debutoval snímkou ​​„BOTA MENOM MELICHAR“. Do diváckeho povedomia sa ale zapísal predovšetkým vďaka nesmierne úspešnej trilógii komédií SLUNCA, SENO... Následne natočil divácky vďačné rozprávky „O PRINCEZNĚ JASNĚNCE A LÉTAJÍCÍM ŠEVCI, PRINCEZNA ZE MLEJNA, Z PEKLA ŠTĚSTÍ“...

V posledných rokoch prišiel na rad asi najdiskutovanejší Troškov počin – komediálna trilógia „KAMEŇÁK“, ktorá sa síce zaradila medzi najnavštevovanejšie tituly v krajine, ale podľa mnohých kritikov je považovaná za najhoršie filmy v histórii českej kinematografie.

Tvorba Zdeňka Trošku je každoročne terčom kritiky a odporcov si získal aj svojimi negatívnymi výrokmi na adresu dokonca aj úspešných zahraničných filmov napríklad Jacksonovho PÁNA PRSTEŇOV. Jedno mu nemožno uprieť, dokáže svoje filmy predať a do svojich projektov zlákať popredné tváre českého šoubiznisu.

ROZÁLIE –ROZÁLIE HAVELKOVÁ , narodila sa v roku 1997 v Prahe a je z hereckej rodiny. Jej otec je známy herec a režisér  Ondřej Havelka. Jej babička bola Libuše Havelková. V roku 2012 sa prebojovala do finále súťaže krásy Elite Model Look. Účinkovala v niekoľkých filmoch i seriáloch. Od detstva sa venuje tancu a hrá na harmoniku - akordeón. Niekoľko rokov pôsobila v zahraničnom cirkuse a tancovala flamengo. V roku 2022 vydala svoj prvý album Rozálie – Korzetiér, z ktorého odznie niekoľko skladieb i v tomto programe Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Tak troška TROŠKA a troška aj Rozálie
picture Tak troška TROŠKA a troška aj Rozálie

Na mape

Top