Detail info
Close

Tamás Gábor legszebb dalai

Tamás Gábor legszebb dalai

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

A romániai magyar könnyűzene talán legismertebb és legsikeresebb képviselője Tamás Gábor. Énekesi pályája mintegy hatvan évvel korábban opera- és klasszikus zenével indult, a zeneakadémia elvégzése után tért át a könnyűzenére. A lehetőségekkel élve, részt vett minden fesztiválon, s ezeket rendre meg is nyerte. Majd jöttek a rádió, televízió toplistái, amelyeken első volt, valahányszor bekerült egy-egy dallal. Ez fantasztikus népszerűséget hozott számára, amit aztán A Dónáth úti orgonák című dal tetőzött. Azóta, a világ bármely részén turnézott vagy koncertezett, többnyire telt ház fogadta, ami egy előadónak maga a boldogság, a büszkeség. 

Tamás Gábor koncertjei után szívesen dedikálja cd-it és könyveit is!

Tamás Gábor – najkrajšie piesne

 Tamás Gábor známy maďarský spevák  zo Sedmohradska žijúci  dlhé roky vo Švédsku. Svoju kariéru začínal pred šesťdesiatimi rokmi s operou , po skončení hudobnej akadémie sa začal venovať populárnej hudbe.

Jeho najznámejšie piesne: Donáth úti orgonák, Hervadó petúniák, a violák, Gyere velem a Hargitára atď.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Tamás Gábor legszebb dalai - 30.5.2023 o 19:00 hod. / 31.5.2023 o 19:00

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenia:

Tamás Gábor legszebb dalai, ktoré sa malo konať dňa 30.5.2023 o 19:00 hod. v Mestskom kultúrnom stredisku, Tornaľa,

Tamás Gábor legszebb dalai, ktoré sa malo konať dňa 31.5.2023 o 19:00 hod. v Dome kultúry, Fiľakovo,

ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top