Tent Inn Camp A -  2019 IIHF MS

Tent Inn Camp A - 2019 IIHF MS

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

STANOVÝ HOTEL TENT INN - NOVINKA NA MS V HOKEJI 2019

 

Pre všetkých fanúšikov hokeja, ktorí sa chystajú na MS V HOKEJI 2019 a nechcú platiť stovky eur za hotel v už takmer vypredaných Košiciach, máme skvelú správu!

Nové, cenovo dostupné ubytovacie kapacity poskytne spoločnosť Tent Inn v podobe stanového hotela, ktorý zaznamenal veľký úspech aj na minuloročných Majstrovstvách sveta vo vypredanej Kodani.

Stanový hotel má dobrú polohu hneď pri hokejových funzónach, blízko k štadiónu aj do centra mesta. K vybaveniu stanového hotela patria keramické toalety, čisté sprchy, snack bar, či uzamykateľné skrinky s 24-hodinovým security servisom. Súčasťou služby je aj profesionálna recepcia, ktorá sa postará o vaše bezproblémové a rýchle ubytovanie, pomôže zorientovať sa v meste a programe majstrovstiev, poradí vám doplnkové aktivity.

 

SpoločnosťTent Inn má s prevádzkou stanového hotela viac ako 10-ročné skúsenosti na veľkých kultúrnych a športových podujatiach po celej strednej Európe. Fanúšik si bude môcť vybrať z niekoľkých typov stanov - pre dve , tri či päť osôb a tiež prenajať nafukovaciu posteľ či vankúš. Váš stan bude pri vašom príchode už postavený a pripravený podľa vašich požiadavok.

Viac informácií nájdete na www........

 

Galéria

picture Tent Inn Camp A -  2019 IIHF MS
picture Tent Inn Camp A -  2019 IIHF MS

Na mape

Top