Teror / DJZ Prešov

Teror / DJZ Prešov

Dátum: 5. novembra - 2. decembra 2019
Miesto: Malá scéna, Prešov

Vstupenky

Utorok
5
Nov 2019
18:30
Teror / DJZ Prešov
Malá scéna

Prešov

Pondelok
2
Dec 2019
18:30
Teror / DJZ Prešov
Malá scéna

Prešov

Popis podujatia

Ferdinand von Schirach

TEROR

Predstavte si, že máte možnosť odvrátiť obrovskú katastrofu a zachrániť veľké množstvo obetí... za cenu, že tým zabijete zopár nevinných ľudí. Ako by ste sa zachovali? Čo je viac – morálka alebo zákon? Môžete sa v hraničnej situácii spoľahnúť na svoje svedomie? Je ústava ako najvyšší princíp v demokratickej krajine bezchybná a všeplatná? Sugestívna a nervydrásajúca súdna dráma, ktorá nenechá nikoho chladným, ktorá núti k zamysleniu, zaujatiu stanoviska a o ktorej budete ešte dlho premýšľať a hovoriť. Vy rozhodnete o vine alebo nevine, o správnosti či omyle hlavného hrdinu! Zásadná a aktuálna, inteligentná a nadčasová, kontroverzná a univerzálna – taká je súčasná nemecká dráma Ferdinanda von Schiracha Teror, ktorá sa ihneď po uvedení stala celosvetovým hitom. V Divadle Jonáša Záborského a v réžii Adriany Totikovej je premiérovo a po prvý krát uvádzaná aj na Slovensku.

slovenská premiéra: 22. 2. 2019 na Malej scéne DJZ

réžia: Adriana Totiková

preklad: Mária Kovácsová
dramaturgia: Michal Baláž
pohybová spolupráca: Elena Kolek Spaskov
scéna: Katarína Holková
kostýmy: Adriana Totiková

účinkujú: Igor Kasala, Matej Erby, Michal Novodomský, Ľudmila Dutková, Ján Ivan, Veronika Husovská, Valéria Fürješová a iníTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top