Detail info
Close

The Gentlemen show - pánsky striptíz

The Gentlemen show - pánsky striptíz

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

The Gentlemen zavítajú do vášho obľúbeného baru R 66 Coffee & Bar v Bardejove.

Títo majstri sveta v pánskom striptíze vám predvedú svoje jedinečné a vkusné predstavenie. Ako bonus predvedú aj svoju víťaznú show. Všetky choreografie pripravil Johny Mečoch , preto o dávku profesionality a štipľavých pohybov nebude núdza. Zo skupiny The Gentlemen sa predstavia traja tanečníci: Lucas, Chris a Diaz Svojou prítomnosťou vás poteší aj hostes zo skupiny The Gentlemen - Maťo. Počas večera vás bude baviť DJ Marek & Riviero - v štýle latino a pop.

Priebeh podujatia : Začiatok 19:30 hod - príchod hostí - koniec 02:00 hod 20:00 hod - prvé vystúpenie The Gentlemen pokračovanie v sprievode DJ Marek & Riviero a ich skvelej latino hudby Počas večera sa The Gentlemen predstavia celkovo 3 krát.

Vstupenky:

Klasická vstupenka - 20 eur v cene je vstup na podujatie

VIP vstupenky  - cena 60 eur v cene je VIP vyhradený priestor, kde bude pre hostí prichystané limitované občerstvenie: Alko nápoje: Prossecco, Gin tonic drink a Jameson Cola drink Nealko nápoje: sóda,voda malé pohostenie z Prosciutterie R66 

 

Predaj len formou HOMETICKET ! 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture The Gentlemen show - pánsky striptíz
Top