The Golden Voices of Gospel / Harlem, NY, USA/

The Golden Voices of Gospel / Harlem, NY, USA/

Dátum:
Miesto:

The Golden Voices of Gospel - pod vedením baptistického farára/ pastora DWIGHTa ROBSONa

Vstupenky

Popis podujatia

"OH, HAPPY DAY", HALLELUJAH"

The Golden Voices of Gospel / New York, USA/

European New Year Gospel Gala Tour ´2020

S radosťou informujeme záujemcov, že svetoznáma skupina afro-amerického baptistického pastora Dwighta Robsona, názvom " The Golden Voices Of Gospel, " ktorou skupinou rád koncertoval medzi inými aj kráľ popu Michael Jackson - v rámci predvianočnej európskej šnúry zavítajú v novom roku znovu aj na Slovensko.

Pán Robson sa narodil v St. Louis v Missouri a svojich spoluúčinkujúcich privádza z New Yorku. Svojimi "Zlatými hlasmi " absolvoval stovky mimoriadne úspešných koncertov po celom svete s mottom "Let´s have Church Tonight!". O koncerte sa dá rozprávať iba v superlatívoch.

Oslavujme začiatok 2020 touto vysoko profesionálnou skupinou. Prídte si vychutnať tento fantastický koncert, kde garantovane v autentickej interpretácii odznejú nádherné černošské špirituále, známe gospely a obľúbené hity ako Hallelujah, Oh Happy Day, Swing Low a mnohé ďalšie vo viac ako dvojhodinovom programe!

Nenechajte si ujsť tento sľubný, skvelý zážitok! "Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top