The Hurricane - Winter Edition: Happy End, Jasná

The Hurricane - Winter Edition: Happy End, Jasná

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 31.01.2015 o 20:00 h.
Miesto konania/Place of event: Happy End, Jasná (Demänovská Dolina 72, Liptovský Mikuláš)

Popis/Description:

Tejto trojici (DJ/perkusie, saxofonista a huslistka) stačilo len pár rokov, aby sa dostali na tie najvychytenejšie pódia a spolupracovali s menami ako David Guetta, Stevie Wonder, či U2.

Hudobnú špičku doplní aj DJ Carlo (Funradio), a residenti DJ Thobias. Príď a zaži hurikán na vlastnej koži!

Zostavu PARIS HOUSE ADDICT (PHA), tvorí Caroline Stenger a jej hypnotické elektro husle, energetický saxofonista Fabrice "MADSAX" a charizmatický Chico BoS na bicích a DJ.

V zovretí tohto tria zažijete radostné a vzrušujúce House rytmy, klubové vystúpenie plné fantázie a zakaždým vylepšenú show. Ide o spojenie umeleckej rôznorodosti, profesionality, improvizácie a vášnivej komunikácie s publikom. Po každom vystúpení rastie počet spokojných fanúšikov, ktorí si radi spomínajú na toto unikátne a inšpiratívne trio.

Zostava PHA vznikla v roku 2009 a je pravidelne pozývaná na prestížne akcie a festivaly po celom svete (WMC Miami, resident Café Del Mar Dubai, Cavalli Club Dubai, Cirque Du Soir Dubai, Queen Club Paris, Baôli Cannes/Miami, Maxim Bar Moscow, Atlantis Palm Dubai, BedRoom Club Bangkok, VIP Room Luxembourg, Baoli Cannes…)
PHA sa aktívne venuje skladaniu hudby vo vlastnom štúdiu v Paríži a založili svoju vlastnú značku GROOVIBES MUSIC v roku 2012. Ich produkcia odráža ducha zostavy: radosť, pôžitok, vzrušenie, inšpirácia. Ich tvorba je dispozícií na digitálnych platformách (iTunes, Beatport, Traxsource ...) PACHA IBIZA 2012, MUSIC OF STYLE V4, ...

Vstupné/Entry: 5,00 EUR (na mieste 7,00 EUR)
Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Bez nároku na zľavy.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture The Hurricane - Winter Edition: Happy End, Jasná
picture The Hurricane - Winter Edition: Happy End, Jasná
Top