Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Timo Tolkki (R. Renaissance, ex-Stratovarius)

Timo Tolkki (R. Renaissance, ex-Stratovarius)

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Timo Tolkki (ex-Stratovarius, Revolution Renaissance) - gitarová škola + koncert !!
MASTERCLASS GUITAR & MUSIC BEYOND INFINITY EU TOUR 2010

Dátum/date: 3.4.2010 o 18:30 hod.
Miesto konania/place of event: MMC (Majestic Music Club - exBABYLON, YMCA), Karpatská 2, Bratislava
Cena/price: sedenie 12,- EUR, státie 10,- EUR (Cena sa môže zvyšovať!)

To čo znamenal pre gitarový svet Yngwie Malmsteen v 80-tych rokoch, to znamenal v deväťdesiatych a naďalej znamená pre túto komunitu Timo Tolkki. Stal sa synonymom neskutočne rýchlej hry, prstokladu a sólovania. Každý mladý fínsky gitarista prisahá na Timovu hru a aj v najznámejších kapelách jednoducho, či sa to kapelám páči alebo nie, počujete Timov gitarový riff, alebo stupnicu. Najistejšie je to ak si pustíte nahrávku Nightwish alebo Sonata Arctica prípadne Children of Bodom... Timov nepopierateľný prínos do powermetalovej hudby je aj adaptácia spinetového zvuku kláves, čo zmenilo tvár v podstate všetkých kapiel od nástupu Stratovarius do 1. ligy v rokoch 1996-7. Dovtedy len horšie rešpektované klávesy v metalovej kapele už majú svoje neodmysliteľné miesto v každom takomto zoskupení...
Viac ako 2,5 milióna albumov predal Timo Tolkki ako šéfskladateľ skupiny STRATOVARIUS. Po odchode od nich vzal na seba ťažké bremeno – začal s novou skupinou pod novým názvom a svojim ex-kolegom nechal možnosť používať názov Stratovarius. Aktuálne s kapelou Revolution Renaissance nahráva vo veľmi krátkom období už tretí album a pomedzi to absolvúva turné pod názvom: „Music Beyond Infinity Masterclass World Tour 2009-2010“ ktorého exkluzívnou zastávkou je v strednej Európe práve Slovensko.

Dalšie akcie: Jean Michel Jarre, KAREL GOTTTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Timo Tolkki (R. Renaissance, ex-Stratovarius)
Top