U.D.O. - Game Over - Europe Tour 2022

U.D.O. - Game Over - Europe Tour 2022

Dátum: 9. novembra 2022
Miesto: Dom kultúry ŽSR, Zvolen
Adresa: Sokolská 69, Zvolen

Vstupenky

Streda
9
Nov 2022
19:00

Aktuálne vypredané (možnosť zmeny!)

Ľutujeme, miesta na predstavenie predávané cez Ticketportal sú aktuálne vypredané, avšak môže nastať zmena tohto stavu!
U.D.O. - Game Over - Europe Tour 2022
09.11.2022 o 19:00hod. - SEDENIE
Streda
9
Nov 2022
19:00
U.D.O. - Game Over - Europe Tour 2022
09.11.2022 o 19:00hod. - STÁTIE

Popis podujatia

Heavymetalová ikona Udo Dirkschneider, známy aj z účinkovania v nemeckej skupine ACCEPT, vydáva 22.10.2021 svoj ďalší sólový album - Game Over (pod hlavičkou kapely U.D.O., samozrejme). K nemu samozrejme už k odznievajúcej dobe covidovej, naplánoval aj turné. To nesie názov podľa albumu - "Game Over - Europe Tour 2022" a na koncerte si vypočujete jednak najznámejšie skladby kapely UDO, ako aj nestarnúce šľahy od Accept ! Plná, dvojhodinová show, bude mať čoskoro oznámených aj 2 špeciálnych hostí v úlohe predskokanov...

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Bez nároku na zľavy
Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - U.D.O. - Game Over - Europe Tour 2022 - 22.3.2022 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie U.D.O. - Game Over - Europe Tour 2022, ktoré sa malo konať dňa 22.3.2022 o 19:00 hod. v Dome kultúry ŽSR, Zvolen, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 9.11.2022 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 21.3.2022!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 21.3.2022 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 21.3.2022 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 21.3.2022 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 21.3.2022 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Oznam organizátora:
UDO prekladá turné ešte raz
Tak ako mnoho kapiel presúvalo svoje turné na začiatok roka 2022 v nádeji, že už bude konečne možné hrať svoju hudbu pre svojich fanúšikov, muselo mnoho rušiť ešte raz svoje zimné a jarné termíny. Aj doslova do poslednej chvíle dúfajúci Udo Dirkschneider a jeho kapela verili, že marec bude ten mesiac, kedy to určite začne, opak je pravdou. A preto, aj keď neradi, ikona heavy metalu ešte raz posúva svoje turné o niekoľko mesiacov, samozrejme komplet celé EU tour. A Zvolen dostal po novom nový termín – 9. november. Takže si metalové klasiky a aj skladby z nového albumu „Game Over“ z konca roka 2021 vypočujeme v jesenný večer tohto roka, 9.11.2022. Samozrejme, zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti a predaj vstupeniek bude oddnes pokračovať už na nový termín. Veríme, že korona už ustúpi tak, aby sme nezažili už žiadne hluché obdobie, pretože je radšej tešiť sa z hudby ako trpieť neistotou v akomkoľvek zmysle. Cena vstupenky sa nemení, ostáva pôvodná.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top