Detail info
Close

U.D.O. - Touchdown Europe Tour 2024

U.D.O. - Touchdown Europe Tour 2024

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Doors Open: 6.30 pm
Showstart special guest: 7.15 pm
U.D.O.: 8.30 pm (showtime approx 90 to 120 minutes) 

Cena sa bude zvyšovať!

Státie predaj na mieste 50€

Nezničiteľný UDO. Ako inak by ste nazvali túto známu postavičku hudobného biznisu, známeho z kapiel U.D.O. a ACCEPT (a osobu po pár infarktoch !!!), kde celosvetovo zanechal nezmazateľnú stopu. Spevák Udo Dirkschneider a jeho squadra. Srdcom aj telom metalista a rocker, vyráža ešte na jedno turné. Jeho kapelu tvoria jeho syn Sven za bicími, Andrej Smirnov a Dee Damners za gitarami a čerešnička na torte – Udov spolubojovník z čias ACCEPTu – Peter Baltes za basgitarou ! Úžasné, nie ?
Posledne vypredaný Zvolen 2022 striedajú Košice kde sa UDO pekných pár rokov neukázal a preto bude návrat do mesta o toľko emotívnejší... S novinkovým albumom TOUCHDOWN z tohto roka a ukážkami z neho si fanúšikovia si vypočujú prierez kariérou tohto malého veľkého muža, vrátane spomienok na roky osemdesiate. Skvelý zvuk, ktorým je kapela UDO už tak symbolická, kryštáľovo čisté dvojsóla, skvelé bicie a nezameniteľný UDOv hlas... Je to stávka na istotu. Hudobne sa album nádherne prikláňa k starým dobrým časom predošlej kapely a titulná skladba pripomína napríklad pecku Fast as A Shark ... staré časy sú previazané s novými. Typická paľba so zbormi, spevným refrénom, proste paráda. Len si to pustiť...

Pozor, na koncert UDO je spustený predaj aj obmedzeného počtu vstupeniek na balkón, odkiaľ je na celé dianie v mieste konania najlepší výhľad !


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture U.D.O. - Touchdown Europe Tour 2024
picture U.D.O. - Touchdown Europe Tour 2024
Top