Detail info
Close

VIP PLES club HRON

VIP PLES club HRON

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Upozornenie: Začiatok podujatia, neznamená, že je čas, kedy vystúpia interpreti! Interpret uvedený na dané podujatie, je iba ako hosť večera!

VIP PLES club HRON

Ako každý rok, aj tento, sme pre vás nachystali VIP PLES. Hlavný hosť večera ILONA ČÁKOVÁ vám zaspieva svoje známe hity. Celý večer bude sprevádzať ŠTEVO SKRÚCANÝ a do tanca vám zahraje skupina GIN TONIC. V príjemnej atmosfére, vás bude čakať welcome drink, večera, bufetové stoly a vínko. Toto všetko budete mať v cene a kúpiť si budete môcť TOMBOLU o super ceny ( na mieste ).

Žiadame vás o dodržanie dress codu, vhodným na ples. Snáď vás nenapadne prísť v rifliach???!!! 

Dátum: 23.2.2024

Čas: 19.00 hod

Cena: 69€

 

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event! 

CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.


REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.


VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.

 

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top