Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
VIP PLES club HRON

VIP PLES club HRON

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Upozornenie: Začiatok podujatia, neznamená, že je čas, kedy vystúpia interpreti! Interpret uvedený na dané podujatie, je iba ako hosť večera!

VIP PLES club HRON

Tak, ako každý rok, tak aj tento nesmieme vynechať VIP ples v clube HRON. Samozrejmosťou je každý rok moderátor a náš dobrý kamarát ŠTEVO SKRÚCANÝ. Rozveselia vás OTTO KOLLMAN & BAND a DJ. Hosť večera BEÁTA DUBASOVÁ, je príjemné spestrenie večera. Staré známe hity, ktoré pozná snáď každý, zaznejú v tento úžasný večer. Budeme radi, ak dodržíte dress code, ktorý samozrejme necháme na vás! Snáď neprídete v rifliach....prosíme niečo elegantné...

V cene vstupenky: welcomedrink, aperitív, večera, program, TOMBOLA = 1€/ kus na mieste

Zakúpte si ( u nás najlepšie v bare ) tie najlepšie miesta. Máme fajčiarsku, aj nefajčiarsku časť. Tak si vyberte

Dátum: 24.2.2023

Čas: 19.00 hod !!!

Cena: 55€

 

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event! 

CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.


REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.


VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.

 

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top