VIP PLES

VIP PLES

Dátum: 17. februára 2018 - 15. februára 2020
Miesto: Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava

Známe mená večera budú: LA GIOIA, DOMINIKA MIRGOVÁ a DJ ĎURI

Vstupenky

Sobota
17
Feb 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
VIP PLES
Sobota
23
Feb 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
VIP PLES
Sobota
15
Feb 2020
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
VIP PLES

Popis podujatia

Tento večer, sa bude niesť v honosnom štýle s bohatým programom. Ako každý rok, tak aj tento bude moderovať Štefan Skrúcaný. Ďalšie známe mená večera budú: LA GIOIA, DOMINIKA MIRGOVÁ a OTTO KOLLMAN band. V cene vstupenky bude: welcomedrink, aperitív, večera, bufetové stoly a samozrejme odvoz v rámci BA. Tak si rezervujte najlepšie miesta už teraz!

Dátum: 15.2.2020
Čas: 19.00 oficiálny začiatok
Cena: 60€
Plesový dress code
Vstup od 18 rokov.

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event! 

CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top