Detail info
Close

VIVALDIANNO Shining Venice

VIVALDIANNO Shining Venice

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

MEDZINÁRODNE ÚSPEŠNÁ MULTIMEDIÁLNA SHOW

SA VRACIA S NOVÝM OSLŇUJÚCIM VIZUÁLOM

VIVALDIANNO Shining Venice je pokračovaním veľmi úspešnej hudobnej show, ktorá dobila svet. Po troch rokoch svetového turné, kedy Vivaldianno oslavovalo úspechy vo viac ako tridsiatich svetových metropolách a videlo ho cez 150.000 divákov, pokračuje s novou tvárou ďalej.

Nová verzia Shining Venice vtiahne divákov do mrazivého príbehu barokového génia Antonia Vivaldiho, odohrávajúceho sa v rozžiarených Benátkach, čo dodáva príbehu magickú atmosféru.

Vizuálna časť prešla zásadným redizajnom. Vďaka najlepším českým animátorom zo štúdia Incognito, ktorí vytvorili nové 3D projekcie a vizuály, sa VIVALDIANNO Shining Venice stalo vizuálnym zážitkom. Dôraz je kladený aj na reflexiu krásy baroka, Benátok a vizualizáciu hudby pri ponechaní priestoru pre divákovu fantáziu. Show je zameraná na 3D efekty, tanečné prvky a interaktívne projekcie.

Shining Venice prekonáva vizuálny štýl svojich predchodcov (City of Mirrors a Reloaded) aj očakávania svojho tvorcu, českého hudobníka a skladateľa Michala Dvořáka. „Nová verzia mi robí veľkú radosť a posúva celý projekt zase o kus ďalej. Neuveriteľná atmosféra Benátok plných svetiel, ktorú sa nám v tejto verzii podarilo vytvoriť, poskytne divákom ešte silnejší zážitok a skvele dokreslí príbeh a hudbu Antonia Vivaldiho. Rovnako ako bol Antonio vo svojej dobe veľmi inovatívne a moderné, tak sa Shining Venice snaží o aktuálne technické a vizuálne inovácie, ako by to mohol urobiť sám Vivaldi, keby žil v našej dobe. Snažíme sa umocniť jeho hudobné emócie súčasnými výrazovými prostriedkami s absolútnou úctou k jeho dielu.“

VIVALDIANNO je koncert s príbehom venovaným Antoniovi Vivaldimu - géniovi baroka. Hlavnú úlohu nahovorila hollywoodska hviezda a bývalý agent 007 Pierce Brosnan, ktorého hlas sprevádzajú ďalší slávni herci a herečky. Libreto relácii napísal Tomáš Belko, známy český spisovateľ a dramatik, ktorý je tiež kreatívnym riaditeľom Ogilvy Czech.

Vo VIVALDIANNO hrá rad renomovaných českých i medzinárodných sólistov, menovite: autor a producent programu Michal Dvořák, člen českej rockovej skupiny LUCIE; Jiří Vodička, koncertný majster Českej filharmónie; Terézia Kovalová, obľúbená mladá česká violončelistka a mnoho ďalších. Show má silnú art-rockovú atmosféru vďaka nádhernej zmesi sláčikového kvarteta, elektrických a akustických gitár, klávesov a syntetizátorov, perkusií, etnických hudobných nástrojov a zvukových efektov.

VIVALDIANNO Shining Venice uvádza 3D koncertnú show plnú emócií a moderných technológií. Počas posledných rokov projekt ukázal svoj potenciál osloviť globálne publikum. Stiera rozdiely medzi krajinami a kultúrami a vytvára „show bez hraníc“ vhodnú pre každé publikum. Prvky rocku štýlovo prelínané s barokovou hudbou podporené vizuálne ohromujúcimi najmodernejšími technológiami priťahujú mladých poslucháčov i nadšencov klasickej hudby z celého sveta.

Ponorte sa do ohromujúceho a tajomného príbehu a zoznámte sa s milostnými aférami jedného z najväčších hudobníkov všetkých čias.

Zažite VIVALDIANNO!

Zľavy: Imobilný + doprovod Bratislava (stačí jedna vstupenka zo sektoru imobilný + doprovod v hodnote 39eur)


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top