VIVALDIANNO - RELOADED 2019

VIVALDIANNO - RELOADED 2019

Dátum: 10. apríla 2019
Miesto: Incheba Expo Aréna, Bratislava

Vstupenky

Streda
10
Apr 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
VIVALDIANNO - RELOADED 2019
Incheba Expo Aréna

Bratislava

Popis podujatia

Návrat úspešnej svetovej šou v úplne novom a jedinečnom prepracovaní

Na české a slovenské pódiá sa vracia veľkolepé hudobné predstavenie, ktoré ohromilo tisícky divákov po celom svete. S novým špičkovým obsadením, v úplne novom dych berúcom poňatí. Nechajte sa vtiahnuť do strhujúceho tajuplného príbehu veľkého hudobníka a zažite Vivaldianno. Už čoskoro!
Čo sa asi stane, keď prinesiete čarovný príbeh z barokových Benátok do dvadsiateho-prvého storočia? Keď vaše zmysly okúzlia originálne poňaté fragmenty z diela hudobného génia v strhujúcej audiovizuálnej výprave digitálneho veku? Multimediálna šou Vivaldianno Reloaded odkrýva podivuhodný ľudský osud spoza celkom novej masky, pozerajúcej sa na svet, ako z magického zrkadla.

Emóciami a modernými technológiami nabitý zážitok ambiciózne prekonáva pôvodný úspešný projekt hudobníka a skladateľa Michala Dvořáka. Vivaldianno verzia 2019 tak ašpiruje na jeden z kultúrnych zážitkov roka.

Presvedčte sa naživo, 10. apríla 2019 v bratislavskej Inchebe.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - VIVALDIANNO - RELOADED 2019 - 10.4.2019 o 19:00 hod.

Vážený klient,
začiatok predstavenie VIVALDIANNO - RELOADED 2019, ktoré sa bude konať dňa 10.4.2019 v Incheba Expo Aréna, Bratislava sa posúva na 20:00 hod.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu a za pochopenie ďakujeme.


Top