VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ

VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ

Dátum: 16. - 17. augusta 2019
Miesto: Areál likérky Rudolf Jelínek, Razov 472, Vizovice
Adresa: Razov 472, Vizovice

Vstupenky

16.-17.
Aug
2019

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ
VIP KEMP víkend 16.-17.08 2019
Piatok
16
Aug 2019
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ
JEDNODŇOVÁ 16.8.2019 o 16:00h. (otvorenie 15:00h.)
Sobota
17
Aug 2019
11:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ
JEDNODŇOVÁ 17.8.2019 o 11:00h. (otvorenie 10:00h.)

Popis podujatia

Festival Vizovické Trnkobraní je jeden z najväčších hudobných udalostí letnej festivalovej sezóny a najvýznamnejším kultúrnym projektom v Zlínskom kraji.

Vizovické Trnkobraní sa v roku 2019 uskutoční v termíne od 16 – 17 augusta priamo v areály likérky Rudolfa Jelínka vo Vizoviciach, kde sa vyrába najznámejšia tuzemská značka slivovice.

Festival Vizovické Trnkobraní je multižánrovou kultúrnou prehliadkou špičiek českej a slovenskej hudobnej scény na dvoch scénach, ktorú dopĺňa divadelná scéna, kino kaviareň a detský kútik. Tento projekt predstavuje zábavu pre celú rodinu.

Tradičnou súčasťou Vizovického Trnkobraní je svetoznáma súťaž v podobe švédskych knedlí – originálna súťaž, ktorá vzbudzuje záujem u všetkých českých ale aj zahraničných médií.

Na záver festivalu Vizovické Trnkobraní je mmj. prezentácia kultúrnych, remeselných tradícií z jednotlivých krajov Vizovicka a Valašska. Festival ponúka aj prehliadku múzea slivovice a vizovického zámku, vystúpenie tradičných ľudových súborov a remeselnej dielne.

Vizovické Trnkobraní sa v tomto roku uskutočňuje už po 52krát. V roku 1967 ho založili vizovičti nadšenci, aby oslávili najvýznamnejší plod tohto regiónu – švestku (valašsky trnku) a jej tradične a obľúbený produkt – pravú valašskú slivovicu. Od tejto doby s výnimkou okupačného roku 1968 akcia funguje nepretržite až do súčasnej doby. Návštevníci festivalu majú možnosť zoznámiť sa s históriou, súčasnou technológiou výroby tohto unikátneho nápoja, ktorý je známy ďaleko za hranice Českej republiky.

Súčasťou festivalového areálu Vizovického Trnkobraní bude i gastronomický kútik s ochutnávkami špecialít všetkých druhov vyrábaných zo sliviek a plnených knedlí vyrobených z rozmanitých druhov ovocia, z ktorých likér Rudolf Jelínek vyrába svoje produkty.

Kryštof
Chinaski
Škwor
Mirai
No Name
Horkýže SlížeTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top