Veľké slovenské hlasy JANA KURUCOVÁ a SLÁVKA ZÁMEČNÍKOVÁ

Veľké slovenské hlasy JANA KURUCOVÁ a SLÁVKA ZÁMEČNÍKOVÁ

Dátum: 19. júna 2023
Miesto: Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, Bratislava
Adresa: Námestie Eugena Suchoňa 1, Bratislava

Vstupenky

Pondelok
19
Jún 2023
19:30
Veľké slovenské hlasy JANA KURUCOVÁ a SLÁVKA ZÁMEČNÍKOVÁ

Popis podujatia

Veľké slovenské hlasy
JANA KURUCOVÁ a SLÁVKA ZÁMEČNÍKOVÁ
Klavírny sprievod : Róbert Pechanec


Dátum: 19. 06. 2023
Čas: 19.30 h
Miesto konania: Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, Bratislava (Reduta), Bratislava


Popis:

Mezzosopranistka JANA KURUCOVÁ je členkou súboru v Štátnej opere v Hamburgu, ale hosťuje aj na iných scénach. Spieva významné roly svojho hlasového odboru, o.i. sa predstavila ako Cherubín vo Figarovej svadbe, Idamante v Idomeneovi, Sesto v La clemenza di Tito, Charlotta vo Wertherovi, Rosina v Barbierovi zo Sevilly, Donna Elvíra v opere Don Giovanni a mnohých ďalších rolách. Naostatok spievala na Slovensku v SND s veľkým úspechom Ježibabu a Cudziu kňažnú v Rusalke. Ako Kňažná získala oslavné kritiky aj v koncertnom predvedení Rusalky s Českou filharmóniou. Nedávno zahviezdila v role Líšky v Janáčkovej opere Líška Bystrouška v Theater an der Wien.

Sopranistka SLAVKA ZAMECNIKOVA sa úspešne etabluje medzi opernou speváckou elitou. Od septembra 2020 je členkou súboru Viedenskej štátnej opery, kde sa s obrovským úspechom v prvej sezóne predstavila ako Norina (Don Pasquale), Frasquita (Carmen) a Poppea (Korunovácia Poppey). Tiež stvárnila Nanettu (Falstaff), Musettu (La Bohème), Sophie (Werther) a Euridiku v Monteverdiho Orfeovi. V aktuálnej sezóne 2022/23 už vo Viedni debutovala ako Micaela (Carmen), vo februári 2023 sa predstaví v role Marzeline (Fidelio). Mimo Viedne stvárnila v Berlíne Poppeu, v Paríži ju čaká Musetta. V SND bude debutovať ako Pamina v Mozartovej Čarovnej flaute.

Spevákov bude sprevádzať na klavíri popredný slovenský klavirista a korepetítor ROBERT PECHANEC. Spojenie dvoch výrazných ženských hlasov sopránu a mezzopopránu v piesňovom a opernom repertoári bude obohatením nielen pre publikum, ale aj pre obidve speváčky.

 

Viac na www.kapos.sk

VSTUPENKY

Úvodné ceny  (s použitím KAPOS promo  kódu) – do 31. 12. 2022 -  zľava 30 %

5. kategória: 13 €
4. kategória: 20 €   
3. kategória: 27 € 
2. kategória: 41 €     
1. kategória: bez zľavy, t.j. 89 €

Od 1. 1. 2023 riadne ceny

5. kategória: 19 €
4. kategória: 29 €   
3. kategória: 39 € 
2. kategória: 59 €     
1. kategória: 89 €

Zľavy a vstupenky pre deti, študentov, dôchodcov, zťp, zťp/s:

3. kategória 30%,
4. a 5. kategória 50%
po predložení relevantného dokladu.
Zľavy sa nespočítavajú. Ak napr. niekto už čerpá zľavu ako dlchodca, nedostane ďalšiu zľavu.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top