Viktor Frešo Online Event

Viktor Frešo Online Event

Dátum: 4. apríla 2020
Miesto: Online doma Slovensko

Vstupenky

Sobota
4
Apr 2020
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Viktor Frešo Online Event
4.4.2020 16:00 Online event
Online doma

Slovensko

Popis podujatia

Zúčastnite sa online vernisáže (program nižšie) a žrebovania o sochu Pičus. Do dnešného dňa bolo predaných 48 lístkov, čím sa šance na výhru zvyšujú.

V pôvodnom termíne 4.4.2020 o 16.00 prebehne online losovanie o sochu Pičus, ktorú napriek tejto skutočnosti budeme losovať. Zároveň dostanete link na premiéru filmu (FAMILY VINTAGE), ktorý mal byt súčasťou vernisáže a rovnako hudobného klipu. Lístok vám bude platiť aj na vernisáž, ktorá bude v posunutom termíne, kde už ale losovanie nebude. Rovnako tento lístok vám pri tejto posunutej vernisáži zabezpečí katalóg a audio CD.

Po zakúpení vstupenky Vám na mail pošleme podrobný návod a inštrukcie k udalosti.


PROGRAM online openingu:

krátky popis, čo je pripravené a o čo ide, ukážka pár vecí z pripravovanej výstavy
krátke interview 
odpovede na Vaše otázky
losovanie o sochu Pičus
premiéra filmu (FAMILY VINTAGE), trvanie 24 minút
premiéra videoklipu Family VintageTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ/CHANGED - VIKTOR FREŠO – Family Vintage - 4.4.2020 16:00

Predstavenie VIKTOR FREŠO – Family Vintage, ktoré sa malo konať dňa 4.4.2020 o 16:00 hod. v Danubiana Meulensteen Art Museum, Bratislava -Čuňovo, je ZMENENÉ! Namiesto pôvodnej vernisáže sa uskutoční Viktor Frešo Online Event, v pôvodnom termíne, v novom mieste konania: Online Doma, Slovensko.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 30.3.2020!

Vážený klient,

v prvom rade ďakujem za Váš záujem zúčastniť sa mojej vernisáže. Vzhľadom k vzniknutej situácii okolo Covid-19 bude výstava preložená alebo skrátená. Vernisáž výstavy Family Vintage, na ktorú máte lístok je žiaľ zrušená. V tejto súvislosti Vám ponúkam dve možnosti:

1- Kúpený lístok môžte vrátiť u predajcu, u ktorého ste lístok kúpili s jeho obchodnými podmienkami. Prikladám kontakt reklamacie@ticketportal.sk Pozor, vrátený lístok nebude súčasťou žrebovania.

2- Zúčastnite sa online vernisáže (program nižšie) a žrebovania o sochu Pičus. Do dnešného dňa bolo predaných 48 lístkov, čím sa šance na výhru zvyšujú. V pôvodnom termíne 4.4.2020 o 16.00 prebehne online losovanie o sochu Pičus, ktorú napriek tejto skutočnosti budeme losovať. Zároveň dostanete link na premiéru filmu (FAMILY VINTAGE), ktorý mal byt súčasťou vernisáže a rovnako hudobného klipu. Lístok vám bude platiť aj na vernisáž, ktorá bude v posunutom termíne, kde už ale losovanie nebude. Rovnako tento lístok vám pri tejto posunutej vernisáži zabezpečí katalóg a audio CD. Ako na to ?

• Jednoducho pošlite prosím Váš email na adresu viktorfreso@viktorfreso.com s predmetom OPENING

• uveďte prosím číslo vášho lístku ( aby sme mohli dať tento lístok alebo lístky do losovania)

• napíšte prosím do mailu : súhlasím so zmenami v rámci akcie VIKTOR FREŠO - Family Vintage a následne Vám pošlem ďalšie informácie

PROGRAM online openingu

• krátky popis čo je pripravené a o čo ide - ukážka z pripravovanej výstavy

• krátke interview

• odpovede na Vaše otázky

• losovanie o sochu Pičus

• premiéra filmu (FAMILY VINTAGE), trvanie 24 minút

• premiéra video klipu Family Vintage

Ďakujem a teším sa Vás Viktor Frešo

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top