Vojtěch Dyk & B-Side Band, bandleader Josef Buchta

Vojtěch Dyk & B-Side Band, bandleader Josef Buchta

Dátum: 29. novembra 2019 - 2. februára 2020
Miesto: Piešťany, Nitra, Bratislava

B-Side Band s Vojtěchem Dykom o je moderné bigbandové zloženie. Nebudú chýbať autorské tanečné skladby a funky swingové aranže svetových hitov.

Vstupenky

Piatok
29
Nov 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Vojtěch Dyk & B-Side Band, bandleader Josef Buchta
Dom umenia

Piešťany

Pondelok
2
Dec 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Vojtěch Dyk & B-Side Band, bandleader Josef Buchta
PKO Nitra

Nitra

Nedeľa
2
Feb 2020
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Vojtěch Dyk & B-Side Band, bandleader Josef Buchta

Popis podujatia

Akcia 2+2 zdarma:
2.2.2020 19:00 Eurovia Aréna Bratislava

SUPPORT: S HUDBOU VESMÍRNOU

Pred desiatimi rokmi mnohí neverili v ambiciózne ciele českého B-Side Bandu bandleadera Jozefa Buchty. Dnes sú spoločne s Vojtěchem Dykom headlineri popredných českých festivalov, vypredajú haly a spoločne rúcajú nepísané pravidlá tradičného big bandu.

K významnému 10. ročnému výročiu sa rozhodli bok po boku vydať za hranice a strhnúť na svoju vlnu aj slovenské publikum.

Počas turné zaznejú ako aj autorské tanečné skladby, tak aj funky swingové aranže svetových hitov. Na pódiou nebude chýbať slávny bar s preslávenou Chivas Regal a krásnou barmankou.

Vozíčkari a ZŤP s doprovodmi zadarmo,kontaktujte organizátora: peter.vasko@eventbase.sk / Platí pre mestá : Košice, Piešťany, Bratislava, Nitra

Zľavy pre imobilných na predstavenie v Žiline: Cena vstupenky pre 1 vozíčkara je 7,- EUR. Doprovod si musí zakúpiť riadnu vstupenku podľa vlastného výberu

Dĺžka podujatia : 100 minút

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Vojtěch Dyk & B-Side Band, bandleader Josef Buchta - 3.12.2019 o 19:00 hod.

Predstavenie Vojtěch Dyk & B-Side Band, bandleader Josef Buchta, ktoré sa malo konať dňa 3.12.2019 o 19:00 hod. v Tennis Point, Žilina, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top