Všetko o ženách – divadelná komédia

Všetko o ženách – divadelná komédia

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Úcvhatná komédia  jedného z najhrávanejších súčasných autorov chorváta Mira Garvana (preklad J. Jankovič). V piatich príbehoch nazeráme do duše ženy, do jej pocitov, do sveta intríg, ľúbostných sklamaní, ale aj šteklivých tajomstiev.

Hra je sondou do ženského sveta, v ktorom sa dozvieme viac o ženách v každom veku – od škôlky až po dôchodok. Všetky úlohy pritom hrajú len tri herečky, ktoré tak dostali šancu ukázať svoje herecké umenie, keď v jednej chvíli sa hádajú „o barbinu“, v ďalšej sú z nich závistlivé kolegyne a onedlho zase naoko šťastná rodinka.

Skvelý herecký trojkoncert pomôže mužom odhaliť všetko, čo chceli vedieť o ženách, no báli sa opýtať. Hra tak nepochybne nielen pobaví, ale aj prinúti sa zamyslieť.


Réžia: Minim F. Otzow
Hrajú: Bibiana Ondrejková, Andrea Karnasová, Andrea Profantová

Predstavenie nie je vhodné pre mládež do 15 rokov.

Predstavenie sa uskutoční za v danom čase aktuálne platných protiepidemiologických opatrení.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top