WASTED - Trenčín Piano club

WASTED - Trenčín Piano club

Dátum: 6. októbra. 2018
Miesto: Piano Club, Trenčín

Vstupenky

Sobota
6
Okt 2018
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
WASTED - Trenčín Piano club

Popis podujatia

Wasted je chorá akcia, ktorá prišla podpáliť tvoje mesto V zložení GLEB, Radikal CHEF, Fobia KID, MANIAK/cz + hostia, môžeš očakávať len to najhoršie!!! Tentokrát väčšie priestory, kvalitnejší sound a nabombované svetelné efekty, tak buď ready!!

LINE-UP: GLEB, FOBIA KID, RADIKAL CHEF, MANIAK/CZ, SUPPORT, Yaya Rebel (Golden Kidz), Homer (TheMAG), Dj Bighorse x Dymer (Galaxia Y), Dj Dufus (Golden Kidz), Dj Black Angelika (BIG BOSS)

GLEB ZOO
Najväčšieho gopnika v hre predstavovať už dávno netreba. Po vypredanom krste jeho debutu LAVIČKA PIMPIN v trenčianskom klube Stejdž, sme sa rozhodli posunúť latku o niečo vyššie. Klub Piano sľubuje kvalitný sound, svetelnú show a hlavne veľa miesta na riadny CROWD!!! Nebudú chýbať tie najlepšie bangre z debutu, ale aj staršie. Dokonca sa môžeš tešiť na minimálne jeden nový videosingel do eventu. Rozhodne si to nenechaj újsť, pretože to bude ďaľšia chorá párty!!!

FOBIA KID
Jeden z najvýraznejších raperov zastupujúci mladú krv, člen GALAXIE Y a donedávna aj PIL C-ho ComebackGangu, ktorý svojou lyrikou a špecifickým flowom zaujal celú scénu.
6.10. v Trenčianskom klube Piano budeš mať možnosť zažiť premiéru dlho očakávaného debutového albumu GARÁŽ!!! Vo svojom zásobníku má však už teraz veľa bangrov, po ktorých zostávajú mestá otočené hore p*čou.

RADIKAL CHEF
Radikal je šéf a to už dobre vieš. Člen labelu F** THEM, ktorý v decembri 2017 vydal čerstvý album Freeride 2, patrí medzi najprogresívnejších interpretov na scéne. To isté sa dá povedať aj o jeho novom albume, ktorý svojím "new school" soundom získava čoraz väčšiu pozornosť publika. Priprav sa na show plnú vody a energie, ktorú nikto neprežije...

MANIAK/CZ
MANIAK je predstaviteľom jedného z najproduktívnejších a najznámejších labelov v susednom Česku BIG BOSS LABEL a vyráža na CZ/SK Tour so svojim úspešným projektom HUSKY! Rozhodne sa je načo tešiť. Chrbát mu bude kryť krásna DJane BLACK ANGELIKA.

NORMAL
1. vlna ( 100ks ) - 7,99€
2. vlna ( ---ks ) -
3. vlna ( ---ks ) -

V.I.P. len 55ks - 20€

VIP záhrňa:
- Výhľad z balkóna
- Vlastný bar
- Stretnutie s interpretmi
- Občerstvenie
- Možnosť sedenia

Na mape

Top