X AMBASSADORS - THE ORION TOUR

X AMBASSADORS - THE ORION TOUR

Dátum: 9. marca 2020
Miesto: Majestic Music Club, Bratislava

Americká alternatívna rocková kapela X Ambassadors vydala svoj druhý štúdiový album ORION, ktorým odštartovala svetové turné a nevynechá ani naše hlavné mesto.

Vstupenky

Pondelok
9
Mar 2020
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
X AMBASSADORS - THE ORION TOUR
Majestic Music Club

Bratislava

Popis podujatia

X AMBASSADORS po prvýkrát na Slovensku! 

Bratislava sa teší výbornej správe. 
Americká alternatívna rocková kapela X Ambassadors (známa aj pod skratkou XA) vydala svoj druhý štúdiový  album ORION, ktorým odštartovala svetové turné THE ORION TOUR a nevynechá ani naše hlavné mesto.

9.marca 2020 v MMC klube si môžete užiť túto kapelu naživo! 

X Ambassadors funguje už od roku 2009,  no na európsky trh sa dostali až neskôr. Napriek tomu sa možu pochváliť množstvom úspešných spoluprác s kapelami ako Imagine Dragons, The Lumineers, Panic at the Disco!, Jimmy Eat World, alebo Eminem.

Súrodenci Sam (spev) a Casey (klávesy) Harris a bubeník Adam Levine si vyslúžili nomináciu na Billboard Music Awards v kategórii Top Rock Song za skladbu Renegades. Pomohla im získať pozornosť vydavateľstva a následne podpísať zmluvu, čo kapela považuje za ich zlomový bod.

Momentálne majú na svojom konte album VHS a ich novinkou je album Orion. Posledný album je najosobnejším počinom kapely. ,, Môj brat, klávesista Casey je od narodenia slepý. Ostáva mu 10% zraku a najlepšie rozoznáva vysoko kontrastné obrysy v týchto farbách. Album preto tak vyzerá, aby z neho mal niečo aj on. Na vinyloch bude použité aj Braillovo písmo, aby si aj nevidiaci fanúšikovia vedeli prečítať čo tam je napísané, ” vysvetľuje spevák kapely.

Kapela prvýkrát vystúpi na Slovensku 9.marca 2020 v MMC klube v Bratislave.

Cena vstupeného sa bude zvyšovať.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top