Detail info
Close

ZAKAFEST 2023

ZAKAFEST 2023

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

S veľkým očakávaním sa blíži prvý ročník rokového festivalu na Orave ZakaFest 2023, ktorý je plánovaný na 8.7.2023. Toto kultúrne podujatie slubuje niečo úplne nové a nezabudnuteľné pre návštevníkov.

Na mieste bude k dispozícii VIP zóna, kde si návštevníci môžu užívať exkluzívne zážitky vrátane osobného servisu, skvelých drinkov a najlepšieho výhľadu na koncerty.

Okrem toho bude k dispozícii aj rozmanitá ponuka street food stánkov, kde sa návštevníci môžu ochutnať zaujímavé jedlá a zároveň sa zabaviť v príjemnej atmosfére.

Samozrejme, festival bude prebiehať v skvelom duchu hlavne rockovej hudby a umenia. Koncerty rockových kapiel, DJ-i a ďalších umelcov poskytnú nezabudnuteľné zážitky pre všetkých fanúšikov hudby.

Navyše, súťaže a aktivity v rámci festivalu udržia návštevníkov zaujatých a zaručia, že si odnesú domov spomienky na nezabudnuteľný víkend plný zábavy a zážitkov. Tešíme sa na Vás!

Smola a Hrušky
Heľenine Oči
Polemic
Medial Banana
Modus
Memory
Dominika Mirgová

moderátori: Šorty a BeccaTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top