ZÁPAS HOKEJOVÝCH HVIEZD: SLOVENSKO - ŠVÉDSKO

ZÁPAS HOKEJOVÝCH HVIEZD: SLOVENSKO - ŠVÉDSKO

Dátum: 26. októbra 2019
Miesto: STEEL ARÉNA Košice

Vstupenky

Sobota
26
Okt 2019
17:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
ZÁPAS HOKEJOVÝCH HVIEZD: SLOVENSKO - ŠVÉDSKO

Popis podujatia

V rámci osláv 90. výročia slovenského hokeja potešíme slovenských fanúšikov exhibičným hokejovým stretnutím významných osobností tohto športu zo Slovenska a Švédska. Dejiskom podujatia bude 26. októbra 2019 Steel aréna v Košiciach. Publikum v Košiciach je športovo veľmi vďačné, čo dokázalo počas mnohých významných podujatí, napríklad aj počas májových MS v hokeji.


Vo výberoch hokejových legiend Slovenska a Švédska budú mnohí hráči, ktorí majú vo svojej zbierke tituly z olympijských hier či majstrovstiev sveta, na klubovej úrovni získali viacero trofejí, aj tú najslávnejšiu Stanleyho pohár. V drese Slovenska by sa mali predstaviť Miroslav Šatan, Žigmund Pálffy, Jozef Stümpel, Ľubomír Višňovský, Ladislav Nagy, Branko Radivojevič, Tomáš Surový. Trénermi tímu budú Vladimír Vůjtek, František Hossa a Ľubomír Pokovič. Vo výbere Švédska prisľúbili účasť Daniel Alfredsson (hráč s bohatou kariérou v NHL), Michael Nylander, Jonas Höglund, Andreas Johansson. Hráčov povedie legendárny tréner Curt Lundmark.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Top