ZÁPAS HOKEJOVÝCH HVIEZD: SLOVENSKO - ŠVÉDSKO

ZÁPAS HOKEJOVÝCH HVIEZD: SLOVENSKO - ŠVÉDSKO

Dátum: 26. októbra 2019
Miesto: STEEL ARÉNA Košice

Vstupenky

Sobota
26
Okt 2019
17:00
ZÁPAS HOKEJOVÝCH HVIEZD: SLOVENSKO - ŠVÉDSKO

Popis podujatia

V rámci osláv 90. výročia slovenského hokeja potešíme slovenských fanúšikov exhibičným hokejovým stretnutím významných osobností tohto športu zo Slovenska a Švédska. Dejiskom podujatia bude 26. októbra 2019 Steel aréna v Košiciach. Publikum v Košiciach je športovo veľmi vďačné, čo dokázalo počas mnohých významných podujatí, napríklad aj počas májových MS v hokeji.

Vo výberoch hokejových legiend Slovenska a Švédska budú mnohí hráči, ktorí majú vo svojej zbierke tituly z olympijských hier či majstrovstiev sveta, na klubovej úrovni získali viacero trofejí, aj tú najslávnejšiu Stanleyho pohár. V drese Slovenska by sa mali predstaviť Miroslav Šatan, Žigmund Pálffy, Jozef Stümpel, Michal Handzuš, Ľubomír Višňovský, Ladislav Nagy, Ján Laco, Branko Radivojevič, Tomáš Surový, Jiří Bicek. Trénermi tímu budú Ján Filc a Vladimír Vůjtek. Vo výbere Švédska prisľúbili účasť Daniel Alfredsson (hráč s bohatou kariérou v NHL), Mikael Samuelsson a Mattias Norström. Hráčov povedie legendárny tréner Curt Lundmark.

Cieľom projektu je priblížiť hokejové legendy Slovenska a Švédska divákom na Slovensku a predovšetkým umožniť mládeži na východe Slovenska stretnúť sa s hokejovým hviezdami minulosti a svojimi. Na podujatí sa zúčastnia aj mladé hokejové nádeje z Košíc, Michaloviec, Prešova a iných oddielov z okolia. Organizátor podujatia prispeje finančnou pomocou na mládežnícky hokej.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Top