ŽIARISLAV A BYTOSTI a PÁNI ČASU

ŽIARISLAV A BYTOSTI a PÁNI ČASU

Dátum: 14. decembra 2019
Miesto: DK Lúky, Vígľašská 1, Bratislava

Vstupenky

Sobota
14
Dec 2019
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
ŽIARISLAV A BYTOSTI a PÁNI ČASU

Popis podujatia

Miesto : DK Lúky , 14.12. 2019 o 18:00 h.

 

Žiarislav a Bytosti a Páni Času

 

Žiarislav a Bytosti – novodrevná skupina – vedomá tvorba na podklade pôvodných hudobných prúdov a pôvodnej prírodnej kultúry. Zaraďujú ju do world music a nového folku. Skupina vystúpi v plnom zložení: Žiarislav – husle, gitara, bubon, píšťal, fujara,  Desana – čelo, spev, Bohdan Dobroslav – píšťaly, spev, Milka – cimbal, spev, Guslan – husle, spev,  Dobyrad – bubny a samozvučné nástroje. 

Páni času – skupina sa pohybuje v rozmedzí medzi stredovekou hudbou, slovenskou ľudovou hudbou a keltským folkom.Lukáš Lacko – gajdy, šalmaj, iné nástroje, Zuzana Hanusová  bubon, píšťala, šalmaj, drumbľa, Ján Kostolány - gitara. Skupina si tu strihne slovenskú ľudovku, tam zas zabrúsi do stredoveku, aby sa následne opäť presunula do doby dávno minulej v nápeve okorenenom keltským folkom. Pre skupinu je príznačný výrazný zvuk gájd a píšťaly prešpikovaný tepom perkusií a rytmickou gitarou.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top