Detail info
Close

ZORÁN & BAND

ZORÁN & BAND

Dátum: 21. októbra 2024
Miesto: Dom kultúry, Nové Zámky
Adresa: Hlavné námestie 7, Nové Zámky

Vstupenky

Pondelok
21
Okt 2024
19:00
ZORÁN & BAND
Dom kultúry

Nové Zámky

Popis podujatia

Organizátori  Vás srdečne pozývajú na koncert maďarskej hudobnej legendy, Zorána Sztevanovitya, ktorý bude 21. októbra 2024 o 19:00 v divadelnej sále DK Nové Zámky. Na dvojhodinovom koncerte spolu so spevákom, ktorý je držiteľom najprestížnejších ocenení v oblasti hudby, uvidíme gitarového virtuóza Zoltána Sipekiho, klaviristu Ivána Gátosa, saxofonistu Istvána Csányiho a vokalistky: Évu Óvári, Ritu Kabelács a Barbaru Péter.

V 70-ych a 80-ych rokoch nebola v Maďarsku domácnosť, kde by sa v obývačke pri gramofóne nenašla bakelitová platňa od Zorána. O spevákovi, gitaristovi a hudobnom skladateľovi srbského pôvodu sa hovorí, že je najväčším darom bývalej Juhoslávie pre Maďarsko. Jeho meno je synonymom intelektuálnej rockovej hudby najvyššej kvality, ktorá sa vyznačuje myšlienkovou a obrazovou bohatosťou. Spolupracoval a spolupracuje s najvýznamnejšími osobnosťami maďarského hudobného sveta (Dušan Sztevanovity, S. Nagy István, Adamis Anna, János Bródy, Péter Gerendás, Gábor Presser a i.). Profesijné úspechy Zorána sú rozsiahle. Rad zlatých a platinových platní, víťazstvá v rôznych hudobných súťažiach, vypredané koncerty aj v najodľahlejších kútoch Maďarmi obývaných častiach Európy a desiatky pesničiek, na ktorých vyrástlo viac generácií, a ktoré sa stali kultúrnym dedičstvom jedného národa.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture ZORÁN & BAND

Na mape

google maps
Top