Záverečný koncert Slovenskej filharmónie

74. Hudobné leto Trenčianske Teplice
Záverečný koncert Slovenskej filharmónie

Dátum: 5. septembra 2019
Miesto: Kursalon, Trenčianske Teplice

Vstupenky

Štvrtok
5
Sep 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Záverečný koncert Slovenskej filharmónie
Kursalon

Trenčianske Teplice

Popis podujatia

74. ročník Hudobného leta tento rok opäť uzavrie Slovenská filharmónia, ktorá je prvým a hlavným slovenským symfonickým orchestrom. Klasická hudba sa čoraz intenzívnejšie dostáva do povedomia ľudí a priťahuje pozornosť aj mladších ročníkov, čoho dôkazom je aj získanie ceny Radio_Head Awards. Slovenská filharmónia realizovala množstvo nahrávok pre rozhlas, televíziu a hudobné vydavateľstvá OPUS, Supraphon, Panton, Hungaroton, JVC Victor, RCA, Pacific Music, Naxos a Marco Polo. Je pravidelným hosťom významných európskych hudobných pódií a festivalov. Slovenská filharmónia hráva pravidelne okrem sezónnych koncertov na hudobných festivaloch v celej Európe a navštívila krajiny ako Cyprus, Turecko, Japonsko a Spojené štáty.

Koncert je súčasťou festivalu Hudobné leto Trenčianske Teplice. Viac informácií o programe nájdete na www.hudobneleto.sk

Cena vstupenky:

  • Voľné sedenie: 17 € / Senior, ZŤP a študent: 14 €
  • VIP Box s miestenkou, občerstvením a prístupom na raut 29 € / osoba
  • Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top