Detail info
Close

Zázračný lekár

Bratislavské bábkové divadlo
Zázračný lekár

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

19. 5. (nedeľa) 14.30 h. , 16.30 h. budova Radošinského naivného divadla, Záhradnícka 95, BA

 

Matej Truban
Zázračný lekár


Príbeh o tom, že na každú chorobu existuje „zaručený liek“, o tom, že za každým rohom číha dajaké zlo a že hrdinom môže byť každý z nás. Kto sa bojí, nech nechodí do lesa, kto nebojí sa, tomu duša zaplesá! Nová autorská inscenácia Zázračný lekár inšpirovaná maďarskou ľudovou rozprávkou rozpráva príbeh obuvníka Cipésza a jeho manželky, 3 ktorí zatúžia vylepšiť svoj spoločenský status. No ako správni fušeri zvolia na dosiahnutie svojho cieľa veľmi nekalé techniky. Prirodzene je teda potrebné nájsť niekoho, kto všetok tento chaos a nešťastie zastaví. Ako to ale býva, sila je ukrytá tam, kde by ju nikto nehľadal. Nebojácny tvorivý tím divadla Houže sa na túto cestu vydáva a to všetko v sprievode absurdného humoru, prekvapivých zvratov a živej kapely. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

réžia a text: Matej Truban
asistent réžie: Miro Tauchmann
dramaturgia a texty piesní: Hana Launerová
hudba: Michal Mikuláš
scéna, bábky a kostýmy: Michaela Zajačková
hrajú: Frederika Kašiarová, Róbert Laurinec, Peter Pavlík, René Sorád


vstupné: 8,00 €

6+

60 minút

 


Zmena programu vyhradená!

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Zbojník a Gašparko - 11.11.2023 o 10:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Zbojník a Gašparko, ktoré sa malo konať dňa 11.11.2023 o 10:00 hod. v Bratislavskom bábkovom divadle, Bratislava, je z dôvodu choroby účinkujúceho bábkoherca ZMENENÉ! Namiesto uvedeného predstavenia sa uskutoční predstavenie Zázračný lekár v pôvodnom termíne v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 10.11.2023!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 10.11.2023 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 10.11.2023 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 10.11.2023 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 10.11.2023 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Odporúčané

Top